رسالت حوزه علمیه تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به رسالت‌های حوزه علمیه اشاره و اظهار کرد: تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت، توجه ویژه به نیازهای علمی، اجتماعی و فرهنگی جامعه از جمله رسالت‌های حوزه علمیه محسوب می‌شود.
كدخبر: id-45451
تاريخ: 2017-05-02 09:47:30

به گزارش عصر دیلم،حجت‌الاسلام‌ یوسف جمالی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، در جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: این جشنواره فرصتی است برای کسانی که می‌خواهند در موفقیت‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و حتی امور خیریه حوزه‌های علمیه خواهران سهیم باشند.

وی با بیان اینکه بسیاری از موفقیت‌های حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، موهون تلاش‌ها و زحمات نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر است، افزود: امروز بیش از 90 درصد زیرساخت‌های آموزشی مدارس علمیه خواهران در استان تأمین‌شده و عمده مدارس از همه امکانات لازم بهره‌مند هستند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به رسالت‌های حوزه علمیه اشاره و اظهار کرد: تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت، توجه ویژه به نیازهای علمی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، برنامه‌ریزی و اقدام در تمامی عرصه‌ها مطابق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب ازجمله رسالت‌های حوزه علمیه محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام جمالی ادامه داد: حوزه علمیه همچنین در تعمیق و تفهیم مفاهیم و مبانی اصولی انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی تمدن اسلامی، رسالتی عظیم و مهم بر عهده دارد.

انتهای پیام/