دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1393/10/9 08:51:41 | کد خبر : 13402 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
فتنه علیه ایران تمام‌شدنی نیست

جمیری: نقش‌آفرینان در فتنه به‎دنبال مال و قدرت هستند

جمیری: نقش‌آفرینان در فتنه به‎دنبال مال و قدرت هستند نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: نقش‌آفرینان در فتنه خود را مدعی رهبری، دانش، تجربه و سیاست می‌دانند و به دنبال مال و قدرت هستند و نمی‌خواهند دین خدا را یاری کنند.

به گزارش "عصر ديلم"، عبدالکریم جمیری صبح امروز در همایش شکوه بصیرت در بوشهر با تبیین ابعاد مختلف فتنه سال 88 اظهار داشت: امروز شاهد دو نگاه حاکم بر جامعه هستیم، بعد از هشت سال دفاع مقدس، مدیریت سازندگی در کشور حاکم می‌شود، اما این نگاه به اهداف امام قائل نبود، به‌طوری‌که مقام معظم رهبری در این دوره در باب عدالت و پرهیز از توجه به زندگی مادی و ذخائر دنیا و تشریفاتی ‌کردن مسائل تذکر دادند.

وی بیان کرد: نگاه رئیس ‌جمهور در این دوره با نگاه امام و رهبری متفاوت بود و پس از دوران سازندگی، دولت اصلاحات مفاهیم و واژه‌هایی را در جامعه ترویج داد و از نظر فرهنگی در فضای به‌اصطلاح باز ‌سیاسی و با میدان دادن به خارجی‌ها با اصل نظام مقابله کردند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تصریح کرد: در این دوران چه فسادهایی که به اسم اصلاحات انجام نشد و چقدر امت مسلمان و متعهد با بصیرت تمام در میدان تلاش کردند تا دوران اصلاحات به آن نگاه ویژه، تقابل با رهبری ایجاد نکند و جریان ارزشی جامعه تقویت شود و البته بصیرت رهبری و هوشیاری مردم به این جریان هم پایان داد.

جمیری با بیان اینکه سران فتنه 88 از سران اصلاح‌طلبان بودند، اظهار داشت: جریان اصولگرا در انتخابات یازدهم اشتباه کرد و امروز جریانی که با تلاش‌های رهبری و مردم کنار گذاشته شد با اشتباهاتی که اصولگرایان انجام می‌دهند در حال احیا شدن است.

وی تاکید کرد: همه تلاش این گروه این است که بگویند فتنه تمام شده است و از دولت فعلی استفاده کرده و به آدم‌های فتنه میدان دهند و با نقش‌آفرینی در قدرت فتنه‌های شدیدتر از اصلاحات ایجاد کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر فکر کنیم فتنه تمام شده و همه چیز درست است، سخت در اشتباه هستیم، اظهار داشت: راه دین و راه شهدا راهی مستمر و مداوم و آزمایش مستمری است که در این مسیر عده‌ای موفق می‌شوند و عده‌ای هم سقوط می‌کنند.

جمیری گفت: نقش‌آفرینان در فتنه خود را مدعی رهبری، دانش، تجربه و سیاست می‌دانند و به دنبال مال و قدرت هستند و نمی‌خواهند دین خدا را یاری کنند.

وی افزود: آن کسی که می‌خواهد راه شهدا و اسلام را برود، باید بیدار و بصیر باشد و تنها راه نجات همه ما تبعیت محض از ولی صالح الهی است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر کس مسئولیتش سنگین‌تر است، باید نزدیکی خود را به رهبری بیشتر کند و راهی که می‌تواند هر کس را در میدان دفاع از دین موفق کند، بصیرت و تبعیت از رهبری است.

9 دی‌ماه یوم‌الله بود

جمیری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: 9 دی‌ماه سال 88 همچون 22 بهمن ماه سال 57 یوم‌الله بوده و هست، 9 دی تجلی اراده امت بیدار و بصیر در دفاع از ارزش‌های الهی بود.

وی گفت: فتنه سال 88 یک اتفاق، حادثه و اشتباه نبود، بلکه یک توطئه طراحی شده و بسیار جدی برای شکست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فتنه 88 بسیار خطرناک و حرکت مردم در خنثی‌سازی آن بسیار موثر بود و تجربه بسیار بزرگی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی پشت سر گذاشتیم و این حادثه برای مردم هم عبرت‌های فراوانی در بر داشت.

جمیری بیان داشت: برخی شخصیت‌های سیاسی همواره تلاش دارند این فتنه بزرگ را یک حادثه و اتفاق تعبیر کنند که دوران آن تمام شده و نمی‌خواهند اجازه دهند مردم به عمق این فاجعه و فتنه توجه جدی داشته باشند و بتوانند در استمرار توطئه‌هایشان فتنه دیگری شکل دهند.

وی با بیان اینکه جبهه بیدار و بصیر در کشور باید مراقب باشد چرا که فتنه 88 طراحی بسیار خطرناکی بود، افزود: نباید این فتنه‌ها را فراموش کرده و احساس کنیم روزی از این فتنه‌ها نداشتیم، لذا همه باید در فهم دقیق این طراحی‌ها توجه کنیم.

فارس


پایان خبر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدیکانال خبری

آپلود عکس

محبوب ترین ها

پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

تبلیغات

صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه