شنبه 4 خرداد 1398 / Saturday 25 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1393/10/10 09:46:04 | کد خبر : 13405 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
رو سیاهی برای زغال ماند؛

پاسخی به اظهارات تامل برانگیز یک مسئول دیلمی در تخریب حماسه 9 دی

 پاسخی به اظهارات تامل برانگیز یک مسئول دیلمی در تخریب حماسه 9 دی یکی از مسئولین روابط عمومی فرمانداری دیلم که سوابق تاریکی در فتنه 88 دارد، در اقدامی قابل تأمل، اقدام به نشر سخنانی در شبکه اجتماعی واتس اپ با هدف تخریب و تضعیف حماسه مردمی و عظیم 9 دی نموده است.

به گزارش "عصر ديلم"، همزمان با فرا رسیدن یوم الله 9 دی، روزی که به نام تجدید میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است، یکی از مسئولین روابط عمومی فرمانداری دیلم که سوابق تاریکی در فتنه 88 دارد، در اقدامی قابل تأمل، اقدام به نشر سخنانی در شبکه اجتماعی واتس اپ با هدف تخریب و تضعیف حماسه مردمی و عظیم 9 دی نموده که با موجی از پاسخ های کوبنده جوانان هوشیار و بیدار شهرستان دیلم همراه بود.

البته از همان فرداي خلق اين حماسه، دشمنان انقلاب و ملت، تلاش کردند تا نگذارند، اين حادثه بزرگ به عنوان يک حماسه ملي در روند انقلاب اسلامي در اذهان عمومي باقي بماند، لذا عمليات رواني را براي تحريف حقيقت 9 دي و کم اهميت جلوه دادن آن آغاز کردند. ولی جای تعجب دارد کسی که در دستگاه دولتی مشغول به خدمت است و نانخور نظام محسوب می شود، چرا باید اینگونه با بی بصیرتی داشته های مسموم ذهن خود را در فضای جامعه بپراکند.

این فرد که جزو فعالین ستاد میر حسین موسوی بود و در همان سال و در روزهای فتنه هم با برخی فعالیت های ضد نظام، اقدام به تشویش اذهان عمومی نموده بود، حال و پس از گذشت بیش از پنج سال از آن روزها هنوز هم دست از تفکرات باطل خود نکشیده است و اثری از ندامت و تغییر روش در رفتار وی مشاهده نمی شود.

جای سوال است کسانی که با هدف خدمت به مردم، در نهاد مهمی همچون فرمانداری به کار گرفته می شوند و تعهد می کنند که فقط به فکر دغدغه های مردم باشند که به قول خودشان در یکی از متن های منتشر شده که نوشته بود: «تفکر اصلاح طلبی برمبنای درود بر مخالف است»، چگونه به انتخاب مردم و حضور میلیونی آنها در یوم الله 9 دی بی توجهی و بی احترامی کرده و حضورشان را به سخره می گیرند.

در قسمتی دیگر از مطالب این کارمند فرمانداری آمده است که:« این چه حماسه ای است که با حماسه کربلا مقایسه می شود و چند صباحی نگذشته از ذهن های همین نسل و همین مردم به فراموشی سپرده می شود. در حالی که کربلا با گذشت 1400 سال ماندگار است».

باید از این کارمند دولتی پرسید که واقعا امکان دارد که این حضور میلیونی مردم را کتمان کرد و قابل اغماض گرفت که شما قائل به فراموشی زود هنگام آن هستید و چگونه با صراحت از فراموشی یوم الله اکبر 9 دی قلم رانده اید و با اذهان عمومی بازی کرده اید.

 در ادامه توهین های وقیحانه این فرد در مورد حماسه 9 دی آمده است که « دوم خرداد چون نوری در تاریخ ملت و همچون زخمی کاری بر دل سیاه معاندین ماندگار و ریشه دار است اما 9 دی عملا برای ملت فراموش می شود، گرچه تمام رسانه ها در این مدت در اختیار یاران نهم دی نتوانست این واقعه ساختگی را ثبت نماید!!؟»

گفتار نسنجیده این مسئول بیانگر این موضوع است که وی و هم طیفانش، حماسه عظیم 9 دی که بر خواسته از اعتقاد مردم و دفاع یکپارچه امت حزب الله از ولایت فقیه و نمود عینی اسلام بود را فراموش شدنی می دانند اما جریان دوم خرداد که برخواسته از افکار انسان جایز الخطاست را پا بر جا می داند و در وهله دوم این حماسه عظیم را مختص یاران نهم دی و گروهی خاص می داند و بالاتر از همه مخالف فرموده مقام معظم رهبری "حماسه ای که جوشیده از فطرت پاک مردم شریف ایران" بود را ساختگی تلقی می کند.

در بخش دیگری از متن این فرد آمده است که:« کسی که 8 سال به ناحق رییس جمهور این کشور و زیر ساخت ها را در همه زمینه ها 80 سال عقب و...کشید»

جای تأسف دارد چنین کسانی زمام امور مملکت را به دست گرفته اند که به صراحت انتخابات که یکی از افتخارات این نظام بوده است را مسخره می کنند و به راحتی در شبکه های اجتماعی به تبلیغ عقاید باطل خود می پردازند.

در قسمتی دیگر از مطالب منتشر شده آمده است که:" در آستانه 9 دی هستیم، نخست فرا رسیدن این روز را که بازخوانی خاطرات تلخ استثمار ملت. تحقیر ملت و روز فریب ملت بود را به غفلت زدگان جامعه تسلیت عرض می کنم.

حقیقتا به تعبیر من تدارک دیدن سناریو 9 دی و اغفال نمودن بخشی از جامعه و مسدود نمودن هوای پاک واقعیت با پاشیدن سموم دروغ و تزویر و ظلم و نیز تزریق ویروس های آلوده به اندیشه کودکان و نوجوانان ملت خود بی شباهت به بمباران شیمیایی شهر حلبچه عراق صدام جانی نبود. آنجا صدام ظالم و مستبد معلوم الحال بخشی از ملت خود را قتل نفس نمود اما در کشور ما سران مبلغ و مروج اصول و ارزش های دینی و انقلابی و دولت اسلامی با رویه عدالت محوری با ابزار رسانه به اصطلاح ملی، کشور و ملت خود را بی رحمانه مسموم نمود با دروغ. تهمت و افترا و سلب آگاهی آنان نیز که قویتر بودند سم برآنان کارساز نشد محصور، مصدوم یا از حقوق حقه محروم و مظلوم نمود. گرچه هیچ دروغی پنهان نمی ماند و وقایع بی ریشه و بدون پشتوانه در هیچ تاریخی ماندگاری و پایداری ندارد. اما به نظر من هر آن کس که سم بر درک و اندیشه او کارساز و اثر گذار نبوده است وظیفه دارد همچون طبیب و امدادگر و بهیاری بخشی ار سلامت اندیشه خود را به همنوعان و هموطنان مسموم خود تزریق و اهدائ نماید وبی تردید کودکان و نوجوانان آسیب پذیر بیشتر به کمک شما نیاز دارند و در این هوای پاک شده و نیمه آزاد لحظه لحظه فرصت ها را از دست ندهیم و به هر طریق ممکن یاری رسان هموطن و جامعه مسموم شده خود باشیم."

 

باید از این مسئول روابط عمومی پرسید که استثمار ملت را رفتار و گفتار سران فتنه باعث شد یا حماسه 9 دی؟

آیا این رفتارهای سران فتنه و کشاندن مردم به بهانه واهی تقلب فریب ملت بود یا حماسه بزرگ 9 دی؟

همچنین باید پرسید که منظور شما از "سران مبلغ و مروج اصول و ارزش های دینی و انقلابی و دولت اسلامی با رویه عدالت محوری با ابزار رسانه به اصطلاح ملی" کیست؟ ولی با این تفاسیر وی معلوم می شود که وقاحت و بی شرمی خود را به جایی رسانده است که مقام معظم رهبری را هم ردیف صدام حسین ملعون می داند و فتنه 88 را مدلی از بمباران شهر حلبچه عراق بر می شمارد.

خط قرمز و فصل الخطاب مقام معظم رهبری است معظم له مرتب در خصوص فتنه 88 تذکر داده و فرموده اند:« در این فتنه می خواستند ریشه های نظام را بزنند»، و با این بیان حجت را بر هر تحلیلگری تمام کردند، چه شده است که پس از 5 سال بازمانده های آن فتنه ننگین سر برآورده اند و در فضایی که در این دولت به دست آورده اند بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قلم می رانند.

به نظر می رسد این شخص در حماسه 9 دی و حضور دهها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)  و رهبر معظم انقلاب اسلامی روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه 88 در کنج عزلت به سر می برده است وگرنه اگر آن روز با این افکارش در سیل خروشان ملت قرار می گرفت قطعا غرق می شد.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
آگاه | 10 دى 1393 13:06:57 | ارسال پاسخ
18
13
آن روز ها ایشان به دنبال کسر خدمت گرفتن از سپاه و بسیج بود و این مبانی را رد می کرد الان رجعت فکری وی تامل بر انگیز است
آگاه | 10 دى 1393 13:08:13 | ارسال پاسخ
18
12
آن روز ها ایشان به دنبال کسر خدمت گرفتن از سپاه و بسیج بود و این مبانی را رد می کرد الان رجعت فکری وی تامل بر انگیز است
پرویز | 10 دى 1393 13:35:44 | ارسال پاسخ
19
9
حاکم شهری که مرغابی بو برسر آن شهر...
آشنا | 10 دى 1393 19:29:36 | ارسال پاسخ
19
10
بررسی شود حقوق ایشان از کجا تامین میشود و آیا قانونی است؟؟؟
رضا کاویان پور | 10 دى 1393 19:43:51 | ارسال پاسخ
19
9
سلام،اصلا ااین اقا بلد نیست حرف بزند و این متنها کپی شده از سایت های ضد انقلاب و مخالف نظام هست،ایشان اصلا کارمند فرمانداری نیست و نباید اجازه داده شود اسم مسئول برای ایشان بکار برده شود چرا که ایشان با کپی سخنان سخیف افراد از خدا بیخبر و ضد انقلاب سعی در تشویق اذهان عمومی دارد ،قطعا حرفهای ایشان را باید به استان منعکس و شدیدترین مجازات برای وی اجرا شود،باتشکر از بصیرت و پاسخ سریع و شفاف عصر دیلم
دوست | 11 دى 1393 00:56:08 | ارسال پاسخ
19
6
بنده بسیاری از اصلاح طلبان واقعی دیلم را می شناسم واقعا آنها از این سخنان واهانت ها بیزارهستند وتاسف میخورند که امروز چنین افرادی بعنوان اصلاح طلب معرفی میشوند.به نظرمن فرمانداری بایداعلام موضع کرده وبه این موضوع سریعا رسیدگی نمایند.
احمد | 11 دى 1393 02:43:58 | ارسال پاسخ
18
8
واقعا چه توجیهی شایستگی یا تعهدی برای ورود ایشون به فرمانداری بود؟
رضا کاویان پور | 11 دى 1393 07:23:52 | ارسال پاسخ
19
8
واقعا این اقا رو بیارید در یک جمع اگر توانست این مطالب را حفظ کند و تکراار کند هر چه خواستید به من بگویید فردی که از لحاظ دیکته خیلی کلمات را بلد نیست چطور میتواند اینطور سخیف سخن بگوید،از این افراد قهرمان نسازید ؛ اره شعاره درود بر مخالف که حداقل برای سایت عصر دیلم باید روشن باشد/ رسوایی ادامه دارد....
فداءیان اسلام | 11 دى 1393 09:49:40 | ارسال پاسخ
18
6
از قرآن بپرس:
برخی از فتنه‌گران که بارها امتحان خود را پس داده‌اند و هنوز هم اگر شرایط را مناسب ببینند در خدمت دشمن خواهند بود، تقاضای مشارکت و تصدی در مدیریتهای نظام را دارند. آیا می‌توان به چنین افرادی اعتماد کرد؟
لَوْ خَرَ‌جُوا فِيكُم مَّا زَادُوكُمْ إِلَّا خَبَالًا وَلَأَوْضَعُوا خِلَالَكُمْ يَبْغُونَكُمُ الْفِتْنَةَ وَفِيكُمْ سَمَّاعُونَ لَهُمْ ۗ وَاللَّـهُ عَلِيمٌ بِالظَّالِمِينَ ﴿٤٧﴾ لَقَدِ ابْتَغَوُا الْفِتْنَةَ مِن قَبْلُ وَقَلَّبُوا لَكَ الْأُمُورَ‌ حَتَّىٰ جَاءَ الْحَقُّ وَظَهَرَ‌ أَمْرُ‌ اللَّـهِ وَهُمْ كَارِ‌هُونَ ﴿٤٨﴾
اگر با شما بيرون آمده بودند جز فساد براى شما نمى‌افزودند، و به سرعت خود را ميان شما مى‌انداختند و در حق شما فتنه‌جويى مى‌كردند، و در ميان شما جاسوسانى دارند [كه‌] به نفع آنان [اقدام مى‌كنند]، و خدا به [حال‌] ستمكاران داناست. (۴۷)در حقيقت، پيش از اين [نيز] در صدد فتنه‌جويى برآمدند و كارها را بر تو وارونه ساختند، تا حقّ آمد و امر خدا آشكار شد، در حالى كه آنان ناخشنود بودند.
سوره مباركه توبه – آيات 47 و 48
بیدار اما خاموش | 11 دى 1393 10:05:27 | ارسال پاسخ
21
9
وقتی سنسورهای امنیتی و حراستی یک اداره مشکل داشته باشه منصب ها به دست نا اهلان و نامحرمان میفته همه ی شهرستان سوابق این محسن ها رو میدونن
بصیر | 11 دى 1393 10:09:23 | ارسال پاسخ
21
9
نفوذ ... های فتنه بر بدنه ی دولت خیلی از شهرستان ها رو با چالش روبرو کرده
همشهری | 11 دى 1393 14:47:08 | ارسال پاسخ
18
9
چقدر مملکت اوضاش خرابه که یکی مثل این اقا حرف میزنه دیگه کسی نبود
عمار | 12 دى 1393 16:19:22 | ارسال پاسخ
19
9
با گذشت زمان چهره ی واقعی اینها برای مردم آشکار می شوداینها اصلاح طلب نیستند
جانباز | 12 دى 1393 16:23:22 | ارسال پاسخ
19
8
باسلام:
فرماندار دیروز آمده و اینها با روابط در این محل هستند و در آینده ای نزدیک اگر فرماندار آنها را دوست دارد آنها را با خود به شهر خود ببرد.
جانباز | 12 دى 1393 16:27:17 | ارسال پاسخ
19
7
در هشت سال دفاع مقدس دشمن روبرو میدیم اما اکنون خود را در لفافه های جملات و کلمات زیبا اما سمی پنهان نموده است.
جنباز | 12 دى 1393 16:32:50 | ارسال پاسخ
19
7
یادش بخیر در زمان جنگ فرماندهی از آن حسین بود و اکنون درب دفتر همین مسئول نوشته است بدون هماهنگی وارد نشوید
جانباز | 12 دى 1393 16:35:56 | ارسال پاسخ
19
8
یادش بخیر همین محسن ها بودند که قبل از فتنه 88 در آبدارخانه مسجد رهبر را به تمسخر میگرفتند.
پاسخ مدیریت : یادش بخیر...!!!!
شهید | 13 دى 1393 13:54:51 | ارسال پاسخ
18
9
به یاد دعای ندبه افتادم
بازمانده جنگ | 12 دى 1393 16:39:03 | ارسال پاسخ
19
12
دلیل فساد اداری تفکر مسموم بعضی از مسئولین و کارکنان اداری میباشد.
کامران | 12 دى 1393 20:55:38 | ارسال پاسخ
18
14
تمامی مسئولین این شهر اعم از سپاه و قوه قضاییه باید پیگیر گستاخی های این انسان بی خرد باشند، تا کسی دیگه جرئت یاوه گویی علیه نظام و انقلاب و رهبری را نداشته باشد.

کوه | 13 دى 1393 13:54:04 | ارسال پاسخ
18
13
باید این فرد را اشد مجازات نماینداگر (ف )از آنها نیست تصمیم قاطع بگیرید.واگر ...مشخص شود تا بیش از این لطمه به نظام اسلامی زده نشود.
همشهری | 13 دى 1393 21:00:04 | ارسال پاسخ
15
16
متاسفانه در فرمانداری دیلم جند نفر هستند که لیاقت این نهاد تاثیر گذار را ندارند واین اداره احتیاج به یک پالایش اساسی دارد
بیگانه | 14 دى 1393 01:06:37 | ارسال پاسخ
15
17
راستی مسئول فرهنگ شهرمان کجاست؟؟؟؟
راستی مدافع حریم ولایت دراین شهر کیست؟؟؟؟
این عمار؟؟؟؟؟؟
چرا سکوت؟؟؟؟؟
منتظریم منتظریم
نه فقط ما که تاریخ و وجدانهای بیدار منتظرند
شهروند دیلمی | 14 دى 1393 15:19:32 | ارسال پاسخ
15
17
باید

مجازات شود تادفعه دیگه بیشتر از سنش حرف نزنه
امیر | 15 دى 1393 15:18:03 | ارسال پاسخ
13
13
حالاکه به رهبرمون توهین کرده بایدیکی باشه که جوابشو بده
حرف دل | 29 دى 1393 08:20:25 | ارسال پاسخ
2
4
راستی اقای ف این قدر دم ازخدمت به مردم دیلم میزنی یکی مثل این اقاروازفرمانداری در بیاری بهترین خدمت است به مردم
شهروند | 29 دى 1393 11:57:30 | ارسال پاسخ
2
6
این اقا درفتنه 88(...) ولی الا بازوی دست راست فرمانداره....
جواد | 29 دى 1393 15:12:54 | ارسال پاسخ
2
5
بافرهنگ تر ازاین اقانبود تو شهرمون ادمای بافرهنگ زیاد هست از اونا استفاده کنیداقای فرماندار قبلی که بیاد این اقایون رو نمی شناخت اونایی که معرفی کردنه کارشون اشتباه بودهکانال خبری

آپلود عکس

محبوب ترین ها

پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

تبلیغات

صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه