چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1393/10/29 11:14:01 | کد خبر : 14038 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
معاون فرماندار دیلم مطرح کرد:

۱۶۰ پروژه عمرانی در شهرستان دیلم اجرا می‌شود

 ۱۶۰ پروژه عمرانی در شهرستان دیلم اجرا می‌شود معاون فرماندار دیلم گفت: امسال اعتبارات عمرانی شهرستان دیلم افزایش یافته ‌به گونه‌ای که به ۳۸۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۶۰ پروژه عمرانی اختصاص یافته است.

به گزارش "عصر ديلم"، محمد طاهری،  با بیان اینکه شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های مهمی است اظهار داشت: شهرستان دیلم علاوه بر اینکه یک شهرستان تجاری و ساحلی است جایگاه مهمی در حوزه گردشگردی دارد.

وی با بیان اینکه امسال برای اسکان گردشگران زمینه‌های لازم انجام شده است تصریح کرد: کمپینگ گردشگری دیلم در زمینی به مساحت 2 هکتار اجرا شده است که برای اجرای این پروژه 18 میلیارد ریال مصوب شده است.

معاون فرماندار شهرستان دیلم گفت: این پروژه دارای آلاچیق، سرویس‌های بهداشتی، رفاهی و زیرساخت سکونت‌گاهی است.

طاهری با بیان اینکه فاز نخست این پروژه دهه فجر امسال افتتاح می‌شود بیان کرد: فاز دوم کمپینگ گردشگری دیلم در زمینی به مساحت 3 هکتار بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی، با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی شهرستان دیلم افزایش یافته است افزود: امسال 380 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های عمرانی تخصیص یافته است که 220 میلیارد ریال آن از محل تملک دارایی، 76 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده  و 84 میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات ملی مصوب شده است.

معاون فرماندار دیلم افزود: با این اعتبار 160 پروژه در بخش‌های مختلف در حال اجرا است که بخش اعظمی ازآنها تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

تسنیم

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدیکانال خبری

آپلود عکس

محبوب ترین ها

پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

تبلیغات

صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه