چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1393/11/1 09:26:13 | کد خبر : 14100 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
وقتی که جایگاه روابط عمومی ها مهم می شود؛

مسئول روابط عمومی فرمانداری دیلم از اهمیت جایگاه روابط عمومی ها می گوید

مسئول روابط عمومی فرمانداری دیلم از اهمیت جایگاه روابط عمومی ها می گوید وی گفت: روابط عمومی‌ها توجیه‌گر دستگاه‌های خود شده‌اند درحالی که وظیفه اصلی روابط عمومی‌ها انتقال دیدگاه‌ها، نظرات و خواسته‌های مردم به مسئولان و متقابلا انعکاس عملکرد ادارات و سازمان‌های متبوع خود به مردم و جامعه است.

به گزارش "عصر ديلم" به نقل از فارس ، محسن صادقی در نخستین نشست هیئت رئیسه شورای روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای شهرستان دیلم بر ارائه راهکارهای توزیع بهینه نشریات سراسری و استانی، توسعه کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی‌ها و برنامه‌ریزی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن ویژه‌برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد.

وی بیان کرد: روابط عمومی‌ها توجیه‌گر دستگاه‌های خود شده‌اند درحالی که وظیفه اصلی روابط عمومی‌ها انتقال دیدگاه‌ها، نظرات و خواسته‌های مردم به مسئولان و متقابلا انعکاس عملکرد ادارات و سازمان‌های متبوع خود به مردم و جامعه است.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دیلم گفت: وظیفه متولیان امور روابط عمومی‌ها است که جایگاه رسمی روابط عمومی‌ها در ادارات و جامعه به صورت واقعی و حقیقی و بیش از گذشته شناخته شود.

غلامحسین اقاجری دبیر شورای روابط عمومی شهرستان دیلم نیز خواستار مشارکت و فعالیت بیشتر روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان شد.

وی افزود: روابط عمومی ادارات و نهادها برای پربار و کاربردی کردن این شورا نسبت به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات اقدام کنند.

در این نشست مقرر شد جلسات هیئت رئیسه شورا در پایان هرماه و نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادها حتی‌الامکان هر دوماه یک بار با برنامه‌ریزی دبیرخانه برگزار و زمینه گسترش نشریات کشوری، استانی و ملی و حمایت از مطبوعات توسط ادارات و دستگاه‌های دولتی عملی شود.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدیکانال خبری

آپلود عکس

محبوب ترین ها

پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

تبلیغات

صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه