سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 / Tuesday 23 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/4/10 14:45:34 | کد خبر : 32914 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
کارمند فرودگاه آتاتورک ترکیه در گفتگو با عصردیلم؛

وضعیت فرودگاه به حالت عادی خود بازگشته است

وضعیت فرودگاه به حالت عادی خود بازگشته است کارمند بازرسی و شاهد عینی حادثه فرودگاه آتاتورک ترکیه گفت: وضعیت فرودگاه هم اکنون به حالت عادی خود بازگشته است و پروازهای آن در حال انجام است.

به گزارش عصردیلم، این کارمند بازرسی فرودگاه آتاتورک که خواست نامش فاش نشود به خبرنگار عصردیلم گفت: لحظه حادثه ماموران حاضر در فرودگاه متوجه دو نفر شدند که نمی توانستند از گیت های بازرسی عبور کنند که بلافاصله شروع به تیراندازی به سمت پلیس و سپس انفجار خود کردند.


وی افزود: یکی از تروریست ها بر اثر اصابت گلوله پلیس مجروح شد و به زمین افتاد وقتی ماموران پلیس جهت دستگیری به او نزدیک شدند که متوجه کمربند انتحاری او شده و از محل دور شدند که در همین حین تروریست انتحاری خود را منفجر کرد.


این کارمند فرودگاه در خصوص تعداد تروریست ها گفت: تعداد این افراد ۷ نفر بود که ۳ نفر آنها داخل فرودگاه، ۲ نفر در پارکینگ و ۲ نفر در بیرون از فرودگاه بودند.


وی اظهار کرد: ۲ نفر از تروریست های انتحاری که داخل فرودگاه بودند خود را منفجر و یک نفر دیگر زخمی و دستگیر شد و از ۲ نفر درون پارکینگ هم ۱ نفر کشته و یک نفر دیگر به همراه دو نفر مستقر در خارج فرودگاه متواری شدند.


این شاهد عینی در خصوص لحظه انفجار گفت: لحظه انفجار اول داخل اتاق مشغول بررسی سیستم ها بودم که بلافاصله انفجار دوم در روبروی در اتاق رخ داد که متاسفانه همکارم بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.


وی افزود: موقع فرار مچ دستم به شیشه برخورد و جراحت دید و هنچنین تعدادی از ترکش های این انفجار به پهلویم اصابت کرد که ان شاالله طی دو هفته آینده بهبودی کامل خواهم یافت.


این کارمند فرودگاه به وضعیت فرودگاه پس از انفجارها اشاره کرد و گفت: بعد از انفجارها فرودگاه مشغول به کار بود و اولین پرواز هم از استانبول به تهران بلافاصله پس از انفجار انجام شد.


وی خاطر نشان کرد: تعمیرات و رسیدگی به این حادثه در ترکیه به سرعت در حال انجام است به طوری که شاید هم اکنون لکه ای سیاه از این انفجارها در فرودگاه دیده نشود.


وی در پایان گفت: از مردم تقاضا دارم جهت انجام سفرهای توریستی به کشورهای آرام تر مثل آذربایجان سفر کنند.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه