چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/4/23 09:52:35 | کد خبر : 33536 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
دبیر ستاد احیای امر به معروف شهرستان دیلم:

بدحجابی، حاصل نظرسنجی از 7000 خاخام صهیونیست

بدحجابی، حاصل نظرسنجی از 7000 خاخام صهیونیست دبیر ستاد احیای امر به معروف شهرستان دیلم گفت: حاصل نظرسنجی از هفت هزار خاخام های یهودی اسلام ستیز برای شکست ایرانیان در نهایت گرفتن حجاب و روسری از زنان و دختران ایرانی و مسلمان است .

 احمد اسدی فرمانده ناحیه مقاومت صاحب الزمان (عج) دیلم در گفتگو با عصردیلم  گفت: امروز دشمن با تفنگ و موشک قادر به شکست ما نخواهد بود.


وی با توضیح اینکه مسلمانان در آندولس 750 سال حکومت کردند و با شمشیر دشمن شکست نخوردند ولی با بی حجابی مغلوب دشمنان شدند، گفت: حجاب یکی از مسائل اصلی دین ما است و اگر این مسئله برود همه چیز می رود و بایستی تابع حضرت فاطمه (س) باشیم.


 دبیر ستاد احیای امر به معروف شهرستان دیلم به یکی از توطئه های یهودیان علیه اسلام در عصر کنونی اشاره کرد و اظهارکرد: حاصل نظرسنجی از هفت هزار خاخام های یهودی اسلام ستیز برای شکست ایرانیان در نهایت گرفتن حجاب و روسری از زنان و دختران ایرانی و مسلمان است .


اسدی تصریح کرد: وضع بدحجابی و افت این ارزش اسلامی و انسانی با تغییر مداوم و پرسرعت مد های لباس بخصوص ترویج برهنگی نتیجه نقشه های شوم صهیونیست های یهودی از طریق انواع شبکه ها و سریال های ماهواره ای است.     


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه