سه شنبه 6 فروردين 1398 / Tuesday 26 March 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/5/20 19:27:52 | کد خبر : 36388 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
با گذشت چند روز از روز خبرنگار؛

کم لطفی مسئولین دیلم به خبرنگاران

کم لطفی مسئولین دیلم به خبرنگاران مراسم روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران شهر دیلم در حالی برگزار شد که یکی از ‌کم‌کیفیت‌ترین مراسمات تجلیل از خبرنگاران بود.

به گزارش عصردیلم، در حالی که انتظار می‌رفت مسئولین شهرستان و مخصوصا شهرداری و شورای اسلامی شهر در برگزاری این مراسم سنگ تمام بگذارند و شاهد اجرای مراسمی شایسته برای جامعه خبری و خبرنگاران دیلم باشیم اما متاسفانه شاهد یکی از کم کیفیت‌ترین مراسمات روز خبرنگار در شهرستان بودیم.

 

این مراسم که در پایین‌ترین سطح تشریفات اداری قرار داشت، ساعت اول این مراسم بدلیل نبود فرماندار به ساعتی دیگر موکول شد و متاسفانه فرماندار در جلسه دوم نیز حضور نداشت و تنها معاون سیاسی و معاون عمرانی وی به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

 

از  دیگر نکات ضعف این مراسم نیز می توان اهدا هدیه بی کیفیت و ناچیز به خبرنگاران نام برد.

 

گفتنی است مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان نیز حتی به صادر کردن یک پیام و تبریک این روز به خبرنگاران شهرستان دریغ کردن و گویی در خوابی عمیق فرو رفته بودند.

 

امسال هم گذشت ولی امیدواریم در سالهای آینده شاهد این چنین برنامه های بی کیفیت نباشیم، ان شاءالله برنامه ای در خور شان خبرنگاران برگزار گردد.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  سعید | 27 مرداد 1395 19:09:37 | ارسال پاسخ
  1
  0
  مگه دوربین 10 میلیون تومانی تصویب نشد؟
  مگه برای هر خبرنگار 50هزارتومان کارت هدیه ندادن؟
  عدم حضور فرماندار هم موجه بوده بجاش دو معاون خودش رو فرستاده

  پاسخ مدیریت : در مورد گزینه اول طبق سنوات هرساله قول خرید دوربین برای روابط عمومی فرمانداری جهت انعکاس اخبار به صدا و سیما داده شد چیزی تصویب نشد.گزینه دوم ارزش خبرنگار به پول نیست که بگن یه کارت هدیه بهش دادیم از سرشون زیاده باید جایگاه و شان خبرنگار حفظ بشه.میزبان فرماندار بوده در غیر اینصورت بار اول که خبرنگاران حضور داشتند چرا جلسه رو برگزار نکردند.
  خبرنگار | 28 مرداد 1395 18:37:42 | ارسال پاسخ
  1
  0
  سلام
  مگه شهرستان های دیگه نبودند که به خبرنگار هایشان ، دوربین می دادند
  اونوقت یه کارت 50 هزار تومانی ، انقدر منت دارد
  saeed | 28 مرداد 1395 18:40:59 | ارسال پاسخ
  1
  0
  مسول اصلی روز خبرنگار ارشاد است که به جهت اهمیت بیشتر تشخیص دادن در محل فرمانداری برگزار شود ضمنا بابت خرید دوربین شما نباید قولهای سال قبل را به قول و مصوبه امسال حساب کنید . امسال ارشاد از محل اعتبار اتی که براش تصویب شده دوربین خریداری خواهد نمود
  در ضمن کارت هدیه ای که به ما خبرنگارا دادن به معنی این نیست به معنی پاسخ به تلاش و زحمت ما نیست فقط بخاطر اینست که این رو گرامی بدارن و کارت هدیه ها هم از طرف ارشاد تهیه شده طاهرا شما اطلاعات لازم ندارید و بدون معلومات اقدام به انتقاد می کنید
  تنها شهرستانی که کارت هدیه 100 تومانی داده بوشهر بوشهر و برخی جاها کادو10 تا20 تومانی دادن
  لازم توضیح است که خود ما خبرنگارا چه گلی به سر دولت زدیم که ازشون توقع داریم ما خبرنگاری باید برویم دنبال خبر ولی کامران فقط پشت کامپیوتر نشستن است وکپی پیست می کنیم
  مریم | 28 مرداد 1395 18:43:38 | ارسال پاسخ
  1
  0
  فرماندار مرد خوبی است و بابت عدم حضورش عذر خواهی کرد به هرحال معاون وزیر نفت قرار بود بیاد خبرنگار باید منصف باشد و با آگاهی مطلب منتشر کند  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه