سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 / Tuesday 23 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/7/4 09:46:04 | کد خبر : 37869 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
سرمربی تیم پرسپولیس دیلم در گفتگو با عصردیلم؛

مسئولین ما نمی دانند که تیم های ورزشی در شهر وجود دارد

مسئولین ما نمی دانند که تیم های ورزشی در شهر وجود دارد سرمربی تیم پرسپولیس دیلم گفت: در شهر ما که فرمانداری اصلا نمی داند این چنین تیم های ورزشی وجود دارد و شهرداری نیز وقتی برای ورزش نمی گذارد، نباید از بقیه انتظار کمک داشته باشیم.

ایمان جوی سرمربی تیم پرسپولیس دیلم در گفتگو با عصردیلم گفت: تیم فوتبال پرسپولیس دیلم حدود 4 سال است که در لیگ استان شرکت می کند که طی این سالها همیشه جزو مدعیان لیگ بوده و عناوینی همچون چهارمی استان را نیز در کارنامه خود دارد.

 

وی افزود: در اصل چیزی به عنوان مسئول ندیده ام، در شهرستانی که شرکت هایی همچون فلات قاره، گاز سیاهمکان را در دل خود جای داده است و شهری بندری و دارای گمرک است نباید منی که در خانه ای اجاره ای زندگی می کنم سالی 20 تا 25 میلیون تومان از هزینه شخصی خرج تیم بکنم.

 

جوی اظهار کرد: متاسفانه در شهر ما که فرمانداری اصلا نمی داند این چنین تیم های ورزشی وجود دارد و شهرداری نیز اصلا وقتی برای ورزش نمی گذارد نباید از بقیه انتظار کمک داشته باشیم.

 

سرمربی تیم پرسپولیس دیلم تصریح کرد: هدف ما از ورزش کردن این است که جوانان را به سمت خود جذب و از مسیر نامناسب نجات دهیم که در این راه حمایت مسئولین نیاز است.

 

وی افزود: شورا و شهرداری همه شهرها تیم دارند بعنوان مثال شهر ما از بنه گز و چغادک که کوچکتر نیست، در این شهرها شورا و شهرداری سالانه مبلغی بالغ بر 40 میلیون به تیم های خود کمک می کنند.

 

جوی خاطرنشان کرد: بندرریگ که یک بخش از شهرستان گناوه است، دوسال پیش که تیم این بخش با ما در لیگ استانی بود، بخشدار این بخش مبلغ 9 میلیون تومان به تیم خود کمک می کند ولی در شهر ما دریغ از یک ریال کمک به تیم های ورزشی.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  حسین شیخی | 4 مهر 1395 15:14:52 | ارسال پاسخ
  0
  0
  احسنت بر جوی عزیز اگه ما چه در راس تیمهامون
  چه مسولین ورزشیمون چنین آدمهای رک گویی داشته باشیم
  ورزشمون در راس اون فوتبالمون خیلی از مشکلاتشون حل
  میشه واقعا باید قدر این آدمهایی ک از نون زن وبچشون میزنن تا ورزش دربین جوانان وجامعه جابیافتد ودرای
  شهروجوانان پویایی داشته باشیم ودست این گونه ادمهارا ببوسیم  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه