دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/8/2 16:39:07 | کد خبر : 38842 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
نسبت به عواقب شرکت دادن پیشمرگه ایران در جنگ موصل؛

النجباء: به مسعود بارزانی هشدار می دهیم

النجباء: به مسعود بارزانی هشدار می دهیم پایگاه "السومریه عراق" نوشت: جنبش النجباء عراق مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق را به اجازه دادن به نیروهای کرد ایران برای شرکت در جنگ موصل متهم و به وی هشدار داد، این کار عواقب وخیمی در پی خواهد داشت.

به گزارش عصردیلم، پایگاه "السومریه عراق" نوشت: جنبش النجباء عراق مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق را به اجازه دادن به نیروهای کرد ایران برای شرکت در جنگ موصل متهم و به وی هشدار داد، این کار عواقب وخیمی در پی خواهد داشت. همچنین تاکید کرد، عناصر خطرناک داعش در کرکوک حضور دارند و این جنبش در صورت موافقت دولت، آمادگی دارد در عملیات تسلط بر مناطق کرکوک مشارکت کند.

این جنبش در بیانیه ای اعلام کرد: مشارکت نیروهای کرد ایران در جنگ موصل، نقض توافقنامه هایی به شمار می رود که در خصوص آزاد سازی موصل انجام شده است. و نسبت به عواقب وخیم اجازه دادن به کردهای ایران برای شرکت در جنگ و تسلط بر سرزمین ها، به مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان هشدار می دهیم.

همچنین جنبش النجباء در این بیانیه تاکید کرد: نیروهای ما که جزئی از حشد الشعبی می باشند، آمادگی دارند در عملیات تسلط بر کرکوک مشارکت کنند و منتظر موافقت دولت می باشند. در کرکوک عناصر خطرناک داعش حضور دارند و حمایت های لوجستیک از درون این شهر از این عناصر می شود.

انتهای پیام/


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه