سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 / Tuesday 23 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/8/29 20:44:07 | کد خبر : 39048 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
سرمربی تیم های پایه شاهین دیلم:

تیمهای پایه در دیلم نگاه ویژه مسئولین را می طلبد

تیمهای پایه در دیلم نگاه ویژه مسئولین را می طلبد سرمربی تیم های پایه شاهین دیلم گفت:مسئولین بخاطر حساسیت جامعه امروزی باید نگاه ویژه ای نسبت به تیم های پایه داشته باشند.

 محمدرضا فاطمی سرمربی تیم های پایه شاهین دیلم در گفتگو با خبرنگار عصر دیلم گفت: باشگاه شاهین و شاهد جزو محدود باشگاه هایی هستند که در همه رده های سنی فوتبال (نونهالان،نوجوانان،جوانان،بزرگسالان) تیم داری می کنند و داری مدرسه فوتبال نیز هستند.

 

وی افزود: سال 93 بود که تیم نونهالان ما تا مرحله نیمه نهایی مسابقات استان پیش رفت و تنها تیم دیلمی بود که جزو چهار تیم قرار گرفتیم، سال بعد همان تیم در مسابقات نوجوانان دیلم قهرمان شد و در مرحله زیر گروه استان نیز مقام قهرمانی را کسب کرد و راهی لیگ برتر نوجوانان استان شد که متأسفانه به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم در مسابقات شرکت کنیم.

 

فاطمی اظهار کرد: اما امسال با درخواست مدیر تیم و تلاشهایی که صورت گرفت توانستیم یک سهمیه را در رده جوانان بگیریم و در لیگ برتر جوانان شرکت کنیمريال متاسفانه ما دیرترین تیمی بودیم که مجوز حضور در بازی ها را کسب کردیم و اویل مهرماه بدون تمرینات پیش فصل و بدنسازی وارد مسابقات شدیم ولی با این وجود تیم ما خوب بازی می کند و با هر تیمی که بازی کردیم مورد تمجید کادر فنی حریف قرار گرفتیم.

 

وی افزود: در فوتبال، بحث پایه خیلی مهم تر از رده های سنی دیگر است‌ چرا که بچه ها در این سن بیشتر در معرض آسیب های اجتماعی هستند، ما در تیم بازیکنانی داریم که از لحاظ فنی ضعیف هستند ولی به علت اینکه ضربه و آسیب اجتماعی نبینند آنها را با خودمان همراه کردیم و روی آنها کار می کنیم و مسولان نیز بخاطر حساسیت های جامعه امروزی باید نگاه ویژه ای به تیم های پایه داشته باشند و حمایت کنند.

 

فاطمی اضافه کرد: تا به امروز در این 7هفته که از لیگ استان برگزار شد است بالغ بر  10الی 11 میلیون تومان از جیب شخصی مدیر تیم هزینه شده است و هیچ نهاد و سازمانی اعم از شورا و شهرداری حمایت مالی از تیم نکرده اند، جز اینکه از طرف معاون عمرانی فرماندار و روابط عمومی فرمانداری هزینه غذا در بازی های خارج از خانه به ما کمک شده است و همچنین رئیس و معاون اداره آموزش و پرورش که مینی بوس اداره را در اختیار ما گذاشتند که جای تشکر  و قدردانی دارد‌.

 

سرمربی تیم های پایه شاهین دیلم افزود: باز هم می گویم ما این تیم را از ریشه و پایه ساخته ایم و این بازیکنانی که شما اکنون می بینید 4،5 سال در مدرسه فوتبال شاهین با آنها کار شده تا به اینجا رسیده اند، مدرسه فوتبال ما به دلیل مشکلات مالی بعضی از خانواده ها حتی شهریه هم نمی گیرید و از جیب خودمان هزینه های اجاره چمن مصنوعی، البسه و ...‌ را می دهیم‌.

 

وی خاطرنشان کرد: ما سالهاست که از مسؤلان تقاضای کمک می کنیم ولی هیچ جوابی نمی گیریم، بنده شخصا بارها با شهردار صحبت کرده ام که وی صراحتا گفت نداریم و نمی توانیم کمک کنیم و بارها هم از اعضای شورا شهر تقاضای مساعدت کردیم که فقط قول دادن و عمل نکردن مگر این بودجه شهرداری چه می شود؟ آیا در این شهر و در مصوبات شورا بندی، تبصره ای به ورزش و تیمها در نظر گرفته شده است؟ مگر نمی شود در کنار کارهای عمرانی آسفالت و ... بودجه ای را برای ورزش و تندرستی و شادی جوانان قرار داد؟ این همه ورزشکار جوان و نوجوان در رشته ای مختلف ورزشی در شهرستان  هست اما تا الان چه کمکی شده است؟

 

فاطمی گفت: به اکثر شهرهایی که رفته ایم شورا و شهرداری از تیم های آن شهرها حمایت می کنند مگر چه می شود که شورا و شهرداری دیلم نیز بودجه ای را به تیم های ورزشی اختصاص دهند، بعضی ها می گویند که پول بیت المال است و.‌.. ولی تا آنجا که من اطلاع دارم  شهرداری می تواند با پیمانکارها تعامل برقرار کرده و از آنها هزینه بگیرد و در آن طرف در معافیت های مالیانی به آنها کمک کند.

 

سرمربی شاهین گفت: سالهای گذشته هم متاسفانه همان کمک های اندکی که می شد بر اساس هزینه های باشگاهها نبود و تیم شاهین و پرسپولیس که نماینده دیلم در لیگ برتر استان بودند کمترین دریافتی را نسبت دیگر تیمها داشتند.

 

فاطمی تصریح کرد: ما حدود 10 سال است که با عشق و علاقه و در گرما و سرما و با تمام مشکلات شخصی که داریم تلاش می کنیم که بچه های نوجوان و جوان دیلم به سمت ورزش و فوتبال سوق پیدا کنند اما مسؤلان نیز باید دست در دست ما دهند و حمایت کنند تا بتوانیم انگیزه برای بچه های دیلم ایجاد کنیم ولی متأسفانه دیلم تنها شهری است که بودجه قابل توجهی به ورزش و فوتبال اختصاص نمی دهد.

 

وی در پایان گفت:در پایان از زحمات و تلاش های عبدالخالق پیرو مدیر تیم، مجتبی فاطمی سرپرست و محمد حسن بشیری تشکر می کنم و همچنین قدردانی می کنم از معاون عمرانی فرماندار و روابط عمومی فرمانداری که تا حدودی تیم را یاری کردند.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه