دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/9/14 14:36:46 | کد خبر : 39084 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

کتاب «الردود الستة فی رد ابن تیمیة» رونمایی شد/ تجلیل از ۳۲ اثر برتر+تصاویر

کتاب «الردود الستة فی رد ابن تیمیة» رونمایی شد/ تجلیل از ۳۲ اثر برتر+تصاویر دبیر کنگره علمی-پژوهشی علامه بلادی گفت: در این کنگره ۲۵۰ اثر در قالب کتاب، پایانه نامه و مقاله علمی ارائه شد که ضمن معرفی اثرات برتر ۳۲ اثر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش عصر دیلم، به نقل از گام نیوز حجت‌الاسلام یوسف جمالی ظهر امروز در دومین کنگره علمی و پژوهشی علاوه سیدعبدالله بلادی بوشهری با بیان اینکه این کنگره با موضع حوزه علمیه انقلابی‌ برگزار شده اظهار داشت: بخش ویژه کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی  با موضوع حوزه علمیه انقلابی  برگزار شده است.

وی شناسایی نخبگان و استعدادهای برتر طلاب را به عنوان یکی از اهداف برگزاری این کنگره نام برد و تصریح کرد: تقویت روحیه تحقیق و پژوهش در بین طلاب و روحانیون از دیگر اهداف کنگره علمی و پژوهشی علاوه سیدعبدالله بلادی بوشهری است.

دبیر کنگره علمی - پژوهشی علامه بلادی با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای مفاخر و علمای برجسته‌ای در عرصه مبارزه بلا استبداد و استعمار و تاثیرگذار در جامعه دارد خاطر نشان کرد: معرفی علما و مفاخر و نخبگان و افزایش سطح رقابت طلاب و رشد کیفی و کمی تولید آثار طلاب از اهداف مهم برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری است.

جمالی با اشاره به ارسال 250 اثر به دبیرخانه کنگره افزود: این آثار در قالب پایانه نامه، مقاله و کتاب به کنگره علمی،پژوهشی علامه بلادی بوشهری ارسال شده است.

وی با اشاره به تجلیل از 32 اثر ارائه شده در کنگره بیان کرد: 10 اثر برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند و 22 اثرر دیگر نیز مشمول قدردانی و تجلیل قرار گرفتند.

 در این کنگره  از کتاب «ردودالستة فی رد ابن تیمیة» نوشته علامه بلادی بوشهری با مقدمه آیت‌الله صفایی بوشهری و با تحقیق سید ابوالحسن بوشهری رونمایی شد.

این کتاب توسط انتشارات والانگار و پژوهشگاه ادب، فرهنگ و تاریخ بوشهر با تیراژ 2هزار نسخه به چاپ رسیده  است. 

پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه