چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/9/29 14:11:18 | کد خبر : 39173 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
مسئول امداد و نجات هلال احمر دیلم؛

امدادگران دیلم آماده مقابله با هر نوع حادثه ای هستند

امدادگران دیلم آماده مقابله با هر نوع حادثه ای هستند مسئول امداد و نجات هلال احمر دیلم گفت: امدادگران و نجاتگران این جمعیت با توان بالا آماده مقابله و واکنش به هر نوع حادثه احتمالی هستند.

 ابراهیم خلفی مسئول امداد و نجات جمعیت هلال شهرستان دیلم در گفتگو با عصر دیلم گفت: همه ساله جمعیت هلال احمر شهرستان دیلم به مناسبت های گونان و جهت بالابردن توان امدادگران خود اقدام به برگزاری مانور های مختلف در سطح می کند.

 

وی افزود: انجام مانورهای مختلف مثل نجات در جاده، نجات در آوار و نجات در ارتفاع در طول سال علاوه بر بالابردن سطح آمادگی امدادگران باعث آشنایی عموم مردم با اینگونه حوادث می شود.

 

مسئول امداد و نجات هلال احمر دیلم اظهار کرد: هم اکنون امدادگران این جمعیت با آمادگی کامل و توان با آماده پاسخگویی به هر نوع حوادث احتمالی را دارند.

 

وی همچنین در خصوص زمین لرزه های اخیر در شهرستان همجوار گفت: امدادگران و نجاتگران شهرستان دیلم بدلیل همجوار بودن این شهرستان با بندر گناوه از همان ساعات اولیه در آماده باش کامل جهت پاسخگویی سریع به حادثه احتمالی قرار گرفتند.

 

خلفی افزود: پوشش امدادی بیش از 40 حادثه جاده ای تا پایان سه ماهه سوم توسط پایگاه امداد و نجات جاده ای عامری گوشه ای از فعالیت های امدادگران این شهرستان می باشد.

 

وی تصریح کرد: توزیع اقلام امدادی در بین خانواده های آسیب دیده در بلایایی همچون آبگرفتی و آتش سوزی از جمله اقدامات این جمعیت به شمار می آید.

 

مسئول امداد و نجات هلال احمر دیلم خاطرنشان کرد: در راستای بالا بردن سطح آگاهی عموم مردم، کلاس های آسیب های اجتماعی در چند نوبت در شهرستان برگزار شده است.

 

وی همچنین از برگزاری کلاس های کمک های اولیه و تخصصی در شهرستان خبرداد و گفت: تا پایان سه ماهه سوم سال بیش از 400 نفر دوره کمک های اولیه را فرا گرفتند.

 

خلفی افزود: چهار دوره عمومی امداد و نجات نجات و همچنین دوره تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی جهت بالابردن سطح آگاهی امدادگران در سطح شهرستان برگزار شده است.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه