دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/10/12 13:36:13 | کد خبر : 39500 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر دیلم بیان کرد؛

انجام فعالیت های عام المنفعه توسط داوطلبان هلال احمر دیلم

انجام فعالیت های عام المنفعه توسط داوطلبان هلال احمر دیلم مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر دیلم گفت: داوطلبان این جمعیت در طول سال خدمات مختلف عام المنفعه را به صورت داوطلبانه در سطح شهرستان ارائه می دهند.

 عادل عبدشیخی مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر دیلم در گفتگو با عصر دیلم اعم برنامه های داوطلبان دیلم را شرح داد و گفت: در ایام نوروز در پایگاه امداد جاده ای عامری طرح داوطلب یار امداد و نجات به طور ۲۴ساعته جوابگوی مسافران بوده و مشکلات آنها را برطرف می کند.


وی افزود: همایش تقدیر از داوطلبان فعال و خیرین فعال به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ از جمله برنامه های هلال دیلم دیلم در سال جاری به شمار می رود.


عبدشیخی اظهارکرد: برپایی 27 مورد چادر سلامت از اول سال جاری تا کنون به مناسبت های مختلف و همچنین اعزام 7 کاروان سلامت به روستاهای دور دست و بی بضاعت از دیگر برنامه های عام المنفعه این جمعیت می باشد.


وی همچنین برپایی 13 ایستگاه صلواتی، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه و فرماندار دیلم را از دیگر برنامه های اجرا شده توسط داوطلبان هلال احمر خواند.

 

مسئول امور داوطلبان هلال احمر دیلم تصریح کرد: در سال جاری پروژه های مختلف محرومیت زدایی از روستاهای محروم و نیازمند، بینایی سنجی در تمامی روستاهای شهرستان، طرح نیابت سرکشی از خانوادهای شهدا و افراد نیازمند در راستای انجام خدمات عام المنعه انجام گرفته است.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه