چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/10/13 09:21:02 | کد خبر : 39579 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

صدها تومور‌ در صورت مادربزرگ بنگلادشی+تصاویر

پیرزن 60 ساله بنگلادشی با برآمدگی‌های کوچکی در صورت و گردن متولد شد و با مرور زمان این تومورها سراسر بدن او را فرا گرفت.

به گزارش عصر دیلم، به نقل از   فارس، پیرزن بنگلادشی که Hosineara Begum نام دارد، دارای برآمدگی‌های کوچکی در سراسر بدنش است؛ البته در زمان تولد او، این برآمدگی‌ها وجود داشتند ولی همه تصور می‌کردند برآمدگی‌های صورت او جوش هستند و مسئله نگران‌کننده‌ای وجود ندارد. 

پزشک محل زندگی او در آن زمان فکر می‌کرد با بریدن جوش‌های قرمز بالای لب و صورت او می‌تواند این برآمدگی‌ها را از بین ببرد اما راه‌حل این پزشک موجب گسترش تومورها در سراسر بدن او شد؛ به‌طوریکه اندازه بعضی از تومورهای بدن Hosineara Begum به اندازه توپ تنیس است. 

این پیرزن که حدود 60 سال سن دارد، در روستای محل زندگی خود به آدم منفوری تبدیل شده و مردم هم‌محل او تمایلی به ارتباط برقرار کردن با او را ندارند.

پیرزن بنگلادشی که به همراه پسرش و خانواده او زندگی می‌کند، از متورم شدن تومورها رنج می‌برد و گاهی به علت خارش آنها حتی دچار خونریزی می‌شود. 

Hosineara Begum که شوهرش را در سال 1986 از دست داده، از رفتار ساکنان روستا به ستوه آمده و آرزو می‌کند زودتر بمیرد تا بیش از این از رفتار همسایه‎ها رنج نکشد.

تصاویر این پیرزن بنگلادشی را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه