دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/11/14 17:43:24 | کد خبر : 41917 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
باران که شدی، مپرس این خانه کیست؛

کمپین خیرین و نیکوکاران دیلمی در فضای مجازی شکل گرفت

 کمپین خیرین و نیکوکاران دیلمی در فضای مجازی شکل گرفت دیلم امروز به نیت پاک و حس بی آلایش جوانانی چون "ایوب ترکزاده" و تلاشش برای رفع کمبودهای حوزه سلامت به خود می بالد و برای ایجاد انسجام و اتحاد و همدلی به شکل گیری گروههای مردم نهادی چون "گروه دیلم" نیاز دارد که حرکت اخیر این گروه در تجلیل از خیرین شاخص حوزه سلامت در تاریخ این مرز و بوم ماندگار خواهد شد.

به گزارش عصر دیلم،

دیر زمانی است دیلم چشم انتظار دستهای سخاوتمند مردمانش است.

دیرزمانی است دیلم تشنه اتحاد و همدلی و یکدلی و یکرنگی است.

از شیرونک و حصار و لیلتین گره و بازستین و اسفندیاری و شهر ویران و والفجر و گاوزرد و  سیامکان و بنه اسماعیل تا  عامری و بنه خاطر و کنارکوه و بیدو همه و همه پهنه جغرافیایی بنام دیلم و بلوک لیراوی است.

هویت و تاریخ دیلم در دل لیراوی، و هویت و تاریخ لیراوی در دل دیلم نهفته است و این دو نام هیچ وقت از هم جدا نمی شوند و نخواهند شد.

دیلم امروز به نیت پاک و حس بی آلایش جوانانی چون مهندس "ایوب ترکزاده" و تلاشش برای رفع کمبودهای حوزه سلامت به خود می بالد و برای ایجاد انسجام و اتحاد و همدلی به شکل گیری گروههای مردم نهادی چون "گروه دیلم" نیاز دارد که حرکت اخیر این گروه در تجلیل از خیرین شاخص حوزه سلامت در تاریخ این مرز و بوم ماندگار خواهد شد.

دیلم امروز برای ایجاد اتحاد و تقویت حس نوع دوستی و همچنین زدودن رنگ محرومیت و نداشته های چندین و چندساله اش به همت و تلاش و پشتکار و نیت خیرخواهانه پیشکسوتانی چون حاج حسین علی روغنی فرزند ارشد مرحوم حاج محمد روغنی[از خیرین بنام دیلمی]، حاج محمد امید [معاون فرهنگی کمیته امداد کشور] و تلاشهای دلسوزانه و شبانه روزی دوست عزیزم سیدعلی محمدی مطلق و برادر عزیزم ابراهیم طاهری نیا [دو تن از موسسین گروه نیکوکاران دریادل] برای شکل گیری یک کمپین نیکوکاری در فضای مجازی نیاز دارد.

شاید باور نکنید آقایان محمدی مطلق و طاهری با چه شور و حالی برای شکل گیری و جذب افراد خیر به گروه، تلاشها و زحماتی متقبل شده اند و حتی هزینه های از جیب خود پرداخته اند،ولی همه به عشق خدمت به شهرستان دیلم و سربلندی نام دیلم بوده و خواهد بود.

باور بفرمایید روزی آرزویم شکل گیری مجمعی یا گروهی برای جمع شدن خیرین و انسانهای سخاوتمند دیلمی و کسانی که دل در گروه پیشرفت دیلم داشتند، بود.

و امروز بسیار خرسندم که شکل گیری این کمپین نیکوکاری در فضای مجازی موجب اتحاد و همدلی خیرین دیلمی از اقصی نقاط جهان از آمریکا و کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه و دیلمی های مقیم سراسر ایران این آرزویم به واقعیت پیوسته است.

خیرین و نیکوکاران عزیز قدر این با هم بودن و در کنار هم بودن را بدانید و بیایید برای پیشرفت دیلم و رسیدن دیلم به جایگاه اصلی اش با هم، هم پیمان شویم و در این راه ثابت قدم باشیم و به حرکتی که آغاز کرده ایم پایبند و متعهد باشیم و متعهد بمانیم، چرا که می خواهیم با این قدمهای استوار گامهایی بلند برای آبادانی دیلم و سرافرازی نام دیلم برداریم.

من معتقدم یک حس نیکوکاری و نوع دوستی در وجود فرد فرد ما انسانها نهفته است و هر فردی خودش می تواند یک خیر باشد و خیر بماند و چه خوب که این حرکت برای ساختن و آباد کردن وطنش باشد.

ما برای افزایش اعضای این کمپین مجازی دست مهربانانه همه دیلمی های عزیز از سراسر جهان را به گرمی می فشاریم تا همه با هم دست در دست هم نهیم و دیلمی آباد و شایسته مردمانش بسازیم.انشالله

امروز دیلم به وجود تک تک شما خیرین و نیکوکاران عزیز افتخار می کند و به خود می بالد.

آفرین بر این نیت خیرتان

درود به این همت و عزم و اراده تان

با تشکر
اسماعیل طاهری نیا
10 بهمن 95


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  سیاسی | 14 بهمن 1395 22:29:34 | ارسال پاسخ
  0
  0
  این حرکات عالی است اما نه اینکه پشت ان اهداف انتخاباتی و شخصی باشد
  عبدالحسین باقرپور ۰۹۱۷۳۷۶۷۷۱۴ | 14 بهمن 1395 23:18:38 | ارسال پاسخ
  0
  0
  ضمن عرض سلام و ادب .
  مطالب شما را مطالعه کردم حرفی ازخیرین بی ادعا ، مرحوم حاج عباس صحت پور وزحمت کشان اولین شورای شهر دیلم ودیگر عزیزان به میان نیامده برای بزرگ شدن دیلم باید مدیون بزرگان شهر باشیم.  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه