چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1395/12/29 00:41:03 | کد خبر : 43998 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

سقوط بهمن در روستای ناور شهرستان چالدران و گرفتار شدن خودروها

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی از سقوط بهمن در روستای ناور شهرستان چالدران و گرفتار شدن خودروهای سواری در این بهمن خبر داد.

به گزارش عصر دیلم، رضا مسافر ، با اعلام این خبر گفت: مورخ 95/12/28 ساعت  16:39 یک مورد سقوط بهمن در روستای ناور شهرستان چالدران و گرفتار شدن دوخودرو به مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتEOCهلال احمر استان گزارش شد. وبه محض اطلاع تیم عملیاتی از شهرستان چالدران درقالب یک تیم  5 نفره با یک دستگاه امبولانس به منطقه اعزام شد .

وی افزود: تاکنون یک دستگاه خودروی گرفتار شده در بهمن با 5 نفر سرنشین بصورت زنده توسط نیروهای جستجو و نجات هلال احمر رهاسازی شده‌اند و تیم امداد کوهستان ماکو به استعداد 4 نفر با یک دستگاه آمبولانس فراخوان شده و آماده عملیات هستند.

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی  خاطرنشان کرد: به کمک تیم امدادی هلال احمر مستقر در منطقه، نیروهای سپاه، هنگ مرزی و نیروهای مردمی دومین خودروی گرفتار شده در بهمن نیز رهاسازی شد عملیات امدادی تا زمان برگشت تیم امدادی از منطقه به حالت تعلیق درآمده است و تیم پشتیبان کوهستان شعبه ماکو که به همین دلیل در شعبه چالدران استقرار یافته تا زمان برگشت گروه از منطقه در شعبه بصورت آماده باش خواهد ماند.

 مسیر یاد شده بدلیل شرایط جوی نامساعد و وجود کولاک در منطقه  به سختی توسط لودر اداره راه، مسیر گشایی می‌شود


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه