شنبه 4 خرداد 1398 / Saturday 25 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/2/12 09:47:30 | کد خبر : 45451 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

رسالت حوزه علمیه تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت است

رسالت حوزه علمیه تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت است مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به رسالت‌های حوزه علمیه اشاره و اظهار کرد: تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت، توجه ویژه به نیازهای علمی، اجتماعی و فرهنگی جامعه از جمله رسالت‌های حوزه علمیه محسوب می‌شود.

به گزارش عصر دیلم،حجت‌الاسلام‌ یوسف جمالی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، در جشنواره برترین‌های حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: این جشنواره فرصتی است برای کسانی که می‌خواهند در موفقیت‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و حتی امور خیریه حوزه‌های علمیه خواهران سهیم باشند.

وی با بیان اینکه بسیاری از موفقیت‌های حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، موهون تلاش‌ها و زحمات نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر است، افزود: امروز بیش از 90 درصد زیرساخت‌های آموزشی مدارس علمیه خواهران در استان تأمین‌شده و عمده مدارس از همه امکانات لازم بهره‌مند هستند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به رسالت‌های حوزه علمیه اشاره و اظهار کرد: تربیت طلاب ولایتمدار و بابصیرت، توجه ویژه به نیازهای علمی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، برنامه‌ریزی و اقدام در تمامی عرصه‌ها مطابق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب ازجمله رسالت‌های حوزه علمیه محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام جمالی ادامه داد: حوزه علمیه همچنین در تعمیق و تفهیم مفاهیم و مبانی اصولی انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی تمدن اسلامی، رسالتی عظیم و مهم بر عهده دارد.

انتهای پیام/


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه