چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/2/19 10:56:53 | کد خبر : 45775 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روایتی از پروژه خطرناک تیم جنگ روانی روحانی

روایتی از پروژه خطرناک تیم جنگ روانی روحانی رفتارهای عجیب و غریب این روزهای روحانی و گروهش، کاملا مستعد یک غائله جدید است. در مرحله بعد و در روزهای آینده بعید نیست که تجمعات انتخاباتی روحانی را به سطح خیابان ها بکشانند تا با تحریک رقبا شاید سطحی از تقابل در جامعه ایجاد شود.

به گزارش عصر دیلم، امروز برای طیف اصلاحات،اعتدال وفتنه مسجل شده که اگر وضع روزهای باقی مانده تا انتخابات، به همین منوال پیش رود روحانی به احتمال فراوان به اتفاق یک کاندیدای دیگر به مرحله بعد خواهند رفت.

پیش بینی می شد که چون دولت کارنامه ای موفق برای ارائه ندارد و اقبال مردم را به سمت خود نمی بیند وارد فاز تشدید دوقطبی سازی های سیاسی و فرهنگی خواهد شد.رفتارهای تند و افراطی که این روزها روحانی در ارومیه،همدان و امروز کرمانشاه از خود نشان داد دقیقا اجرای این بخش از پروژه است.

اما سئوال این است روحانی و تیم عملیات روانی وی که بعضا از عناصر اصلی فتنه۸۸هستند، در مرحله بعد به دنبال چیستند؟

نکته اینجاست که رفتارهای عجیب و غریب این روزهای روحانی و گروهش، کاملا مستعد یک غائله جدید است. برداشت ما از این پروژه این است که در مرحله بعد و در روزهای آینده می خواهند تجمعات انتخاباتی آقای روحانی را به سطح خیابان ها بکشانند تا با تحریک رقبا شاید سطحی از تقابل در جامعه ایجاد شود.

عقبه داخلی ضد انقلاب خارج نشین نیز فرصت روزهای آینده را برای تشدید منازعات سیاسی و امنیتی فراهم خواهد دید.

دولتی ها اصلا دوست ندارند گفتمان حاکم بر انتخابات، اقتصادی و معیشتی باشد. نان و آب آنها در سیاسی و امنیتی شدن فضای عمومی جامعه است.

همه حرف این است که این روزها در حالی که روحانی و تیمش باید به مردم کارنامه عملکرد اقتصادی اش را ارائه کنند، دقیقا در«حوزه ها و‌ خطوط قرمز امنیت ملی کشور در حال اجرای یک بازی خطرناک هستند».

اما رسانه های جبهه انقلابی و کاندیداهای آنها هرگز نباید پایشان به این میدان باز شود. آنها دردهای اقتصادی این روزهای مردم را بازگو کنند، از وزیر«آموزش و پوشاک»!و از «مدیر تاجرهای»دولتی به مردم گزارش دهند، از برنامه هایشان برای حل مسائل اقتصادی مردم حرف بزنند.


انتهای پیام


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه