چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/2/26 21:46:16 | کد خبر : 46355 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

موسوی: با خودم عهد کرده بودم طلا بگیرم/ هدف من مدال جهانی است

ایوب موسوی پس از کسب مدال طلای دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: رقابت سختی را داشتم اما با خودم عهد کرده بودم طلا بگیرم.

به گزارش عصر دیلم، ایوب موسوی پس از کسب مدال طلا دسته 94 کیلوگرم بازی های کشورهای اسلامی بیان کرد: رقابت سخت و سنگینی بود. حتی از رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز فشرده‌تر و سنگین‌تر بود چرا که در رقابتهای قهرمانی آسیا من فقط دو حریف ازبک و چین را داشتم اما اینجا حداقل ۷ وزنه‌بردار درجه اول از کشور میزبان، ترکیه، مصر، ازبکستان حضور داشتند و بنابراین کسب مدال طلا و قهرمانی دشوارتر بود.
او ادامه داد:من بعد از نایب قهرمانی سال گذشته در آسیا در ۸۵ کیلو و نقره امسال در ۹۴ کیلو با خودم عهد کرده بودم که طلسم را بشکنم و طلا بگیرم و خوشحالم که موفق شدم و توانستم انتقام رقابت‌های قهرمانی آسیا را از وزنه‌بردار ازبک بگیرم.
 موسوی در مورد سطح رقابتها بگفت:رقابت واقعا نزدیک و میلی‌متری بود و همه رقبا در یک سطح بودند و از همین رو تمرکز کردم تا هیچ وزنه‌ای را از دست ندهم.
او در مورد برنامه خود برای آینده تصریح کرد:من تازه اول راه قرار دارم. بعد از چند روز استراحت تمرینات خودم را برای رقابت‌های جهانی آغاز خواهم کرد. هدف من کسب مدال جهانی و بازی‌های آسیایی است.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه