چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 / Wednesday 24 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/3/19 19:30:59 | کد خبر : 46500 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

اختلاف چند میلیاردی اسپانسر و پرسپولیس؛ کار به شکایت می‌کشد؟

اختلاف چندین میلیارد تومانی پرسپولیس و اسپانسر باشگاه می‌تواند مشکلات و حاشیه‌هایی را برای این باشگاه بزرگ و پرهوادار ایجاد کند.

به گزارش عصر دیلم، به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس در فصول اخیر با توجه به اسپانسری که داشت کمتر با مشکل مالی مواجه شد. اسپانسری که شاید به ظاهر یکی از اپراتورهای تلفن همراه باشد اما در اصل هواداران و دوست‌داران این باشگاه هستند و اسپانسر اصلی پرسپولیس با پول دریافتی از هواداران این تیم توانسته به خوبی باشگاه را از نظر مالی حمایت کند.

با این وجود اکنون مدیریت باشگاه پرسپولیس با اسپانسر دچار اختلاف شدیدی شده‌اند. علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه در مصاحبه با رسانه‌ها ابتدا عنوان کرد که 21 میلیارد تومان از اسپانسر طلبکاریم و امروز در مصاحبه‌ای دیگر مدعی شد که 15 میلیارد تومان از اسپانسر طلبکاریم! در واقع در کمتر از یک هفته مبلغ طلب پرسپولیس از اسپانسر باشگاه  6 میلیارد تومان (در مصاحبه‌های مدیریت این باشگاه) کم شد!

طاهری امروز مدعی شد که فقط 33 میلیارد تومان از اسپانسر پول گرفته این در حالی است که حامی مالی پرسپولیس هم می‌گوید که تا امروز 45 میلیارد و 700 میلیون تومان به این باشگاه پول پرداخت کرده و اگر لازم شود  مبالغ پرداختی به پرسپولیس را در روزهای آینده رسانه‌ای خواهد کرد زیرا اسپانسر پرسپولیس معتقد است که مدیریت باشگاه به طور شفاف صحبت نکرده و حتی امکان دارد کار به شکایت و مراجع قضایی هم کشیده شود.

از سویی دیگر با توجه به اختلاف چندین میلیاردی پرسپولیس با اسپانسر اصلی باشگاه ممکن است اسپانسرهای فرعی دیگر باشگاه یعنی بیمه ایران و بانک کوثر هم از همکاری با پرسپولیس منصرف شوند.

پرسپولیس فصل گذشته با قدرت قهرمان لیگ برتر شد و اکنون نیز به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده اما در صورتیکه اختلاف بین این باشگاه و اسپانسر حل نشود احتمال دارد که روزهای سختی از نظر مالی در انتظار پرسپولیس باشد. قطعا یکی از عوامل موفقیت یک باشگاه نیز تامین منابع مناسب مالی است و پرسپولیس بدون اسپانسر قوی ممکن است با حاشیه‌ها و مشکلاتی مواجه شود.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه