دوشنبه 30 مهر 1397 / Monday 22 October 2018
تاریخ ثبت خبر : 1396/9/6 13:24:15 | کد خبر : 46588 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر:

داعش را در عرصه میدانی نابود کردیم

داعش را در عرصه میدانی نابود کردیم فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: داعش دست پرورده آمریکا بود که ماموریت داشت با این سیاه نمایی و ارعاب چهره اسلام ناب را در دنیا تخریب و غیر انسانی نشان دهد اما شکست خورد و در عرصه میدانی نابود شد.

به گزارش عصر دیلم، محمد تقی صفری فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر در گردهمایی بسیجیان شهرستان دیلم گفت: روزی که انقلاب اسلامی با عنایت خداوند سبحان و همت ملت قهرمان ایران پیروز شد استکبار جهانی برای توقف و از بین بردن آن از هیچ حرکتی دریغ نکرد لیکن امام بسیج را تاسیس کرد و این شجره طیبه انقلاب را در حوادث و موقعیت های مختلف همراهی کرد.


این مدافع حرم و یادگار دفاع مقدس با اشاره به توطئه های گوناگون آمریکا علیه جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون اظهار اظهار کرد: دشمن پس از شکست های متعدد داعش را بر منطقه تحمیل کرد و این گروه ستمگر مرتکب جنایات وحشیانه و قتل عام مسلمانان شد که بر چهره اسلام خدشه وارد کند.


وی با بر شمردن گوشه هایی از کشتار بی رحمانه و فجیع در کشور عراق توسط داعش افزود: داعش دست پرورده آمریکا بود که ماموریت داشت با این سیاه نمایی و ارعاب چهره اسلام ناب را در دنیا تخریب و غیر انسانی نشان دهد اما شکست خورد.


فرمانده تیپ امام صادق(ع) به خاک مالیدن پوزه استکبار جهانی، افشای دین جعلی داعش و معرفی مکتب اسلام و فرهنگ اهلبیت (ع) را ثمرات پیروزی بزرگ مقاومت بر دشمن تکفیری خواند و تصریح کرد: این شکست درس عبرتی است برای آمریکا، اسراییل و آل سعود که اگر کوچک ترین تعرضی را علیه ایران مرتکب شوند موشک های ما تا قلب این کشورها خواهد رسید و جوانان ایرانی تحت رهبری ولایت فقیه جانانه و شرافتمندانه از کشورشان دفاع خواهند کرد.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه