سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 / Tuesday 23 April 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/9/10 13:29:32 | کد خبر : 46592 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
یادداشت کوتاه/

نقدی بر عملکرد سه ماهه سرپرست شهرداری دیلم

نقدی بر عملکرد سه ماهه سرپرست شهرداری دیلم بلافاصله پس از استقرار شورای پنجم بود که ایوب ترکزاده به اتفاق آرا جایگزین محمود طاهری شد و هنوز چند روزی از صدور حکم سرپرستی نگذشته بود که ترکزاده با بیانیه ای تحت عنوان" حال شهرداری دیلم خوب نیست! " خبر ساز شد.

به گزارش عصر دیلم،   بلافاصله پس از استقرار شورای پنجم بود که ایوب ترکزاده به اتفاق آرا جایگزین محمود طاهری شد هنوز چند روزی از صدور حکم سرپرستی نگذشته بود که ترکزاده با بیانیه ای تحت عنوان" حال شهرداری دیلم خوب نیست! " خبر ساز شد.

 

 در این بیانیه که به وضوح از نحوه نادرست مدیریت شهرداری پیش از او و نیروی انسانی بیش از حد نیاز در این مجموعه تاکید شده بود سرپرست جوان از تغییر رویه مدیریت و تعدیل نیروی انسانی در زمان سکانداری اش سخن گفت، چیزهای که پس از بیانیه دوم با نام "حال شهرداری بهتر است" تقریبا بر همان منوال جاری بودند و تغییر نکرده بودند.

 

در ادامه اقدامات وی می توان از برنامه جمع کردن نخاله ها، مستقر کردن المان(نماد) فانوس دریایی و طراحی المان میدان حسینیه اعظم نام برد که آنها را باید در حوزه اقدامات جانبی و نه چندان ساختاری قلمداد کرد ولی شاید مهمترین اقدام دوره سرپرستی ایشان پروژه آسفالت خیابان شریعتی جنوبی بود که گفته می شد بدون مصوبه شورا و انجام مناقصات قانونی انجام پذیرفته است.

 

شایان ذکر است ترکزاده در این مدت سه ماهه سرپرستی خود بر شهرداری دیلم نظر خیلی از منتقدان انتصاب ایشان بعنوان سرپرست را تغییر داد و کارنامه قابل قبولی از خود بر جای گذاشت.

 

در پایان کلام خالی از لطف نخواهد بود که بگوییم واگذاری مسئولیت به عهده جوانان بومی باید بصورت یک اپیدمی نهادینه شود البته باید به این مهم توجه و به شرط انطباق توانایی های آن جوان با مسئولیت واگذاری شده باشد.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه