دوشنبه 30 مهر 1397 / Monday 22 October 2018
تاریخ ثبت خبر : 1396/10/3 18:07:39 | کد خبر : 46598 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

گازرسانی به همه نقاط شهر دیلم

گازرسانی به همه نقاط شهر دیلم معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده و نصب علمک در بافت های فرسوده شهر تا پایان امسال تمامی نقاط این شهر از گاز طبیعی بهره مند خواهندشد.

به گزارش عصر دیلم،  محمد طاهری در جلسه کمیسیون حفاری این شهرستان افزود: هرگونه حفاری درسطح شهرهای دیلم و امام حسن با هماهنگی کمیسیون مربوطه باید انجام شود.

وی گفت: طرح گازرسانی به تمامی نقاط شهر و روستاهای دیلم نقطه عطفی درکارنامه این دولت درخدمت رسانی به مردم این شهرستان است.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم اظهارکرد: دستگاه های مرتبط با تاسیسات زیرساختی درکنار سرعت عمل دراجرای پروژه ها، کیفیت را دراولویت قرار دهند.

رئیس اداره گاز دیلم گفت: با هماهنگی های به عمل آمده درهفته جاری برای اجرای خط تقویت گازشهر دیلم از روبروی اداره آب و فاضلاب روستایی تا میدان بسیج حفاری انجام می شود.

احمد رامشی یکی ازخدمات ارزشمند و ماندگار دولت تدبیر وامید را در این شهرستان، گازرسانی دانست و افزود: از 7 هزار انشعاب (علمک گاز) نصب شده درشهر دیلم تاکنون 3 هزار و 486 خانوار از این انرژی پاک استفاده می کنند.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه