دوشنبه 30 مهر 1397 / Monday 22 October 2018
تاریخ ثبت خبر : 1396/10/5 10:40:22 | کد خبر : 46600 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم؛

کلینیک سیار دندانپزشکی دیلم، همه روزه روستاها خدمات رسانی می کند

کلینیک سیار دندانپزشکی دیلم، همه روزه روستاها خدمات رسانی می کند سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی همه روزه، طی برنامه زمانبندی شده در شهر، روستا و نقاط کور حوزه، به ارائه خدمات دندانپزشکی می پردازد.

به گزارش عصر دیلم، محمود ذاکری سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه بخشدار مرکزی، از نحوه ارائه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بازدید کردند.

 

گله گیری بخشدار مرکزی شهرستان دیلم در این بازدید گفت: اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته در شهرستان دیلم قابل تقدیر است و امروز تحول در حوزه سلامت و روند روبه رشد آن، به وضوح مشاهد می شود.

 

محمد باقر گله گیری افزود: طرح کلینیک سیار دندانپزشکی و سپس ارائه خدمات سلامت دهان و دندان در محدوده شهرستان دیلم، گامی بلند در حوزه بهداشتی و درمانی بوده که بحمدالله امروز نتیجه بخش بوده است.

 

در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم ضمن تشکر از پیگیری های مسئول واحد سلامت دهان و دندان شبکه،  و عوامل کلینیک سیار دندانپزشکی گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی همه روزه، طی برنامه زمانبندی شده در شهر، روستا و نقاط کور حوزه، به ارائه خدمات دندانپزشکی می پردازد.

 

محمود ذاکری افزود: هدف ما این است که با استفاده از تمام امکانات و ظرفیتهای مرکز پیشگیری دهان و دندان شهرستان، بویسله کلینیک سیار دندانپزشکی و دندانپزشکان مجرب، ارتقا سطح سواد بهداشتی جامعه گروه های هدف را ارتقا داده و بحث مراقبت ها و بهداشت دهان و دندان را در سنین بایین نهادینه نماییم.

 

وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را در جهت کاهش آسیب های موجود در حوزه بهداشت دهان و دندان به کار خواهیم گرفت، تا در اینده با کمترین مشکلات و آسیب های حوزه دهان و دندان مواجه باشیم.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه