دوشنبه 30 مهر 1397 / Monday 22 October 2018
تاریخ ثبت خبر : 1396/10/20 07:27:40 | کد خبر : 46703 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

آمادگی دفاعی بالای ایران قلب آمریکا و اسرائیل را می لرزاند

 آمادگی دفاعی بالای ایران قلب آمریکا و اسرائیل را می لرزاند فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: آمادگی دفاعی و ارتقای توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که امروز قلب آمریکا و اسراییل را می لرزاند و دشمن متوجه شده که نمی تواند از طریق نظامی اقدامی انجام دهد.

به گزارش عصر دیلم،  سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان دیلم گفت: دشمن برای سست کردن اعتقادات دینی و سیاسی و تقویت نارضایتی ها در درون کشور تلاش و اقدام به توطئه چینی می کند اما غافل از اینکه قاطبه مردم هوشیار، بیدار و با بصیرت هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن درحوادث اخیر با استفاده از اعتراض های اقتصادی مردم، موج سواری کرد و مسیر خواسته ها را تغییر و به ناآرامی سوق داد، بیان کرد: در این حوادث وقتی به پرچم مقدس جمهوری اسلامی هتک حرمت شد، غیرت مردم به جوش آمد و در بیشتر شهرها به خیابان ها آمدند و این اقدام گستاخانه را محکوم کردند.

رزمجو با بیان اینکه مسئولان برای خدمت به مردم تلاش می کنند و دشمنان با بکارگیری از فضای باز مجازی درصدد ناامنی و تفرقه افکنی در کشور هستند، گفت: باید مواظب تحرکات دشمن باشیم که در صورت کوچک ترین فرصتی ضربه خود را وارد خواهد کرد.

وی افزود: دشمن که در قالب فضای مجازی به نوجوانان نزدیک شده و تا عمق روستاها نفوذ و یارگیری کرده باید بداند ملت مصمم و استوار از دستاوردهای انقلاب جانانه دفاع و ایستادگی می کند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به اینکه آمریکا دچار مشکلات و معضلات بسیاری است و در باتلاق سیاسی و اقتصادی فرورفته است، گفت: امت قهرمان و سلحشور ایران زیر سایه رهبری در مقابل آمریکا و عواملش صف آرایی کرده و آنان را در قعر آب های خلیج فارس غرق خواهند کرد.

رزمجو ادامه داد: مردم نجیب و ولایتمدار استان بوشهر در جریان حوادث اخیر کشور، وفاداری خود را به امام راحل و رهبری نشان دادند.

وی با قدردانی از عملکرد و تلاش های فرمانده سابق سپاه دیلم افزود: از همه مردم و نهادهای این شهرستان انتظار داریم که فرمانده جدید را در انجام ماموریت ها همکاری و مساعدت کنند.

در این آیین سرهنگ اسلام مرادی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت سپاه صاحب الزمان (عج) شهرستان دیلم معرفی و از زحمات سرهنگ احمد اسدی فرمانده سابق تقدیر شد.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه