شنبه 4 خرداد 1398 / Saturday 25 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/11/18 12:27:41 | کد خبر : 46875 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

پاروزنان برتر هفتمین دوره مسابقات قهرمانی قایقرانی شهرستان دیلم مشخص شدند

پاروزنان برتر هفتمین دوره مسابقات قهرمانی قایقرانی شهرستان دیلم مشخص شدند به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم به میزبانی هیات قایقرانی بندر امام حسن در حوضچه قایقرانی این شهر برگزار شد.

به گزارش عصر دیلم،  این رقابت ها در پیست تازه تاسیس هیات قایقرانی و در جوار ساحل زیبا و بی نظیر بندر امام حسن در بخش آبهای آزام ماده کیندربوت و تورینگ 200 متر ویژه رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور چشمگیر قایقران برگزار شد.

 

پس از انجام مسابقات در گروه های مختلف و راهیابی نفرات به فینال، قایقرانان برتر در رده های مختلف مشخص شدند.

 

در فینال A ماده کیندربوت 200متر نونهالان به ترتیب ابوالفضل لیراوی دیلمی، عقیل محمدزاده و سید امیر عباس موسوی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

 

علیرضا درویشی، سید یوسف حسینی و عباس عباسی مقام های اول تا سوم رده جوانان در همین ماده را کسب کردند.

 

 سید حامد حسینی رئیس هیات قایقرانی شهرستان دیلم و رئیس کمیته بادبانی استان بوشهر در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت: با حمایت های همیشگی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان دیلم و

همکاری و همراهی شهردار و شورای اسلامی بندر امام حسن و همچنین حامیان رشته قایقرانی در بندر امام حسن توانستیم هفتمین دوره مسابقات را با شور و نشاط فراوان و با استقبال بی نظیر خانواده های محترم قایقرانان و علاقمندان به ورزش های آبی برگزار نماییم.

 

وی افزود: در دهه مبارک فجر و در روز فینال این دوره از مسابقات اسکله و پیست قایقرانی بندر امام حسن  به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت و دفتر هیات قایقرانی نیز به طور دائم فعال گردید.

 

حسینی اظهارکرد: با توجه به ایجاد زیر ساخت مناسب توسط شهرداری و شورای شهر بندر امام حسن، این هیات ضمن اعلام آمادگی جهت میزبانی مسابقات استانی و کشوری، در اسفند ماه سال جاری نیز میزبان  المپیاد قایقرانی استانی  بانوان خواهد بود.

 

 حسینی تاکید کرد: طی دو سال اخیر با برگزاری مسابقات متعدد و اعزام قایقرانان به مسابقات استانی و کشوری استعدادهای درخشانی شکوفا شده اند و روز به روز شاهد جذب علاقمندان به این رشته، ارتقاء و توسعه قایقرانی در بخش های مختلف هستیم.

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه