دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/12/4 13:15:22 | کد خبر : 46888 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

فقدان پست معاون سیاسی فرمانداری دیلم در ایام منتهی به نوروز

فقدان پست معاون سیاسی فرمانداری دیلم در ایام منتهی به نوروز درحالی که قریب به دو ماه از پایان ماموریت محسنی معاون سابق سیاسی امنیتی فرماندار می گذرد، هنوز جایگزینی برای این پست بسیار مهم حتی بعنوان سرپرست در شهرستان دیلم انتخاب نشده است.

به گزارش عصر دیلم، پس از حدود ۲ ماه که از پایان ماموریت محسنی معاون سیاسی سابق گذشته از طرف سیاسیون دیلم چندین گزینه به استاندار معرفی شده ولی تاکنون استاندار به این پیشنهادات پاسخی نداده و گویا گراوند قصد کرده این پست را مستقلا و بدون سفارش انتخاب کند.

 

با توجه به توریستی بودن شهرستان دیلم و نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود خیل عظیم مسافران به این شهرستان، نیاز بیشتری به هماهنگی درجهت امنیت و آرامش در این روزها وجود دارد.

 

همچنین گفته می شود پیش از این از بخشداران فعلی مرکزی و امام حسن به عنوان گزینه های معاونت سیاسی نام برده شده بودند که گویا این موضوع فعلا از دستور کار خارج شده است.

 

از استاندار بوشهر و فرماندار انتظار می رود که با توجه به حساسیت ایام پیش رو و خاص بودن شهرستان دیلم در روزهای منتهی به نوروز، نسبت به معرفی معاون سیاسی این شهرستان مبادرت ورزند.

 

 


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه