شنبه 4 فروردين 1397 / Saturday 24 March 2018
تاریخ ثبت خبر : 1396/12/8 13:37:51 | کد خبر : 46889 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

جزئیات توسعه راه های دیلم

جزئیات توسعه راه های دیلم رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم از اختصاص 890 میلیارد ریال اعتبار به منظور توسعه و ایمن سازی راه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر دیلم،  سید ابوالحسن علوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم گفت: پروژه محور دیلم - گناوه به طول 25 کیلومتر بااعتبار 400 میلیارد ریال از مهم ترین پروژه های این شهرستان است.

وی افزود: احداث کمربندی و اتوبان دیلم - هندیجان، ادامه اتوبان دیلم- بهبهان و بهسازی محور دیلم - گوره به گچساران از مهم ترین طرح های درد است اقدام در این شهرستان است.

علوی اظهار کرد: بهره برداری از سه کیلومتر بزرگراه دیلم - بهبهان بااعتبار 40 میلیارد ریال و بهسازی و روکش آسفالت راه های اصلی بااعتبار 50 میلیارد ریال برای نگهداری راههای ملی انجام شده است.

وی تصریح کرد: 300 میلیارد ریال نیز برای اصلاح پیچ های خطرناک و تعریض پل های محور گوره - دیلم - گچساران و 50 میلیارد ریال نیز اصلاح و حذف پیچ های خطرناک محور دیلم - بهبهان که در مرحله خاک ریزی است از دیگر پروژه های مهم است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم افزود: 20 میلیارد ریال نیز برای احداث و روکش راههای روستایی تخصیص داده شده است.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه