دوشنبه 6 خرداد 1398 / Monday 27 May 2019
تاریخ ثبت خبر : 1396/12/8 13:37:51 | کد خبر : 46889 | نسخه چاپی | ارسال به دوستان

جزئیات توسعه راه های دیلم

جزئیات توسعه راه های دیلم رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم از اختصاص 890 میلیارد ریال اعتبار به منظور توسعه و ایمن سازی راه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر دیلم،  سید ابوالحسن علوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم گفت: پروژه محور دیلم - گناوه به طول 25 کیلومتر بااعتبار 400 میلیارد ریال از مهم ترین پروژه های این شهرستان است.

وی افزود: احداث کمربندی و اتوبان دیلم - هندیجان، ادامه اتوبان دیلم- بهبهان و بهسازی محور دیلم - گوره به گچساران از مهم ترین طرح های درد است اقدام در این شهرستان است.

علوی اظهار کرد: بهره برداری از سه کیلومتر بزرگراه دیلم - بهبهان بااعتبار 40 میلیارد ریال و بهسازی و روکش آسفالت راه های اصلی بااعتبار 50 میلیارد ریال برای نگهداری راههای ملی انجام شده است.

وی تصریح کرد: 300 میلیارد ریال نیز برای اصلاح پیچ های خطرناک و تعریض پل های محور گوره - دیلم - گچساران و 50 میلیارد ریال نیز اصلاح و حذف پیچ های خطرناک محور دیلم - بهبهان که در مرحله خاک ریزی است از دیگر پروژه های مهم است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم افزود: 20 میلیارد ریال نیز برای احداث و روکش راههای روستایی تخصیص داده شده است.


پایان خبر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی  کانال خبری

  آپلود عکس

  محبوب ترین ها

  پربازدیدترین هاپربحث ترین ها

  تبلیغات

  صفحه نخستآرشیولینکستاندرباره ماتماس با ماRSS
  طراحی و پشتیبانی : پویاسامانه