۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 259037
  • ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۹:۴۶
  • 36263 بازدید
  • ارسال توسط :
پاسخی به اظهارات تامل برانگیز یک مسئول دیلمی در تخریب حماسه ۹ دی
پاسخی به اظهارات تامل برانگیز یک مسئول دیلمی در تخریب حماسه ۹ دی

پاسخی به اظهارات تامل برانگیز یک مسئول دیلمی در تخریب حماسه ۹ دی

یکی از مسئولین روابط عمومی فرمانداری دیلم که سوابق تاریکی در فتنه 88 دارد، در اقدامی قابل تأمل، اقدام به نشر سخنانی در شبکه اجتماعی واتس اپ با هدف تخریب و تضعیف حماسه مردمی و عظیم 9 دی نموده است.

به گزارش "عصر ديلم"، همزمان با فرا رسیدن یوم الله ۹ دی، روزی که به نام تجدید میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است، یکی از مسئولین روابط عمومی فرمانداری دیلم که سوابق تاریکی در فتنه ۸۸ دارد، در اقدامی قابل تأمل، اقدام به نشر سخنانی در شبکه اجتماعی واتس اپ با هدف تخریب و تضعیف حماسه مردمی و عظیم ۹ دی نموده که با موجی از پاسخ های کوبنده جوانان هوشیار و بیدار شهرستان دیلم همراه بود.

البته از همان فرداي خلق اين حماسه، دشمنان انقلاب و ملت، تلاش کردند تا نگذارند، اين حادثه بزرگ به عنوان يک حماسه ملي در روند انقلاب اسلامي در اذهان عمومي باقي بماند، لذا عمليات رواني را براي تحريف حقيقت ۹ دي و کم اهميت جلوه دادن آن آغاز کردند. ولی جای تعجب دارد کسی که در دستگاه دولتی مشغول به خدمت است و نانخور نظام محسوب می شود، چرا باید اینگونه با بی بصیرتی داشته های مسموم ذهن خود را در فضای جامعه بپراکند.

این فرد که جزو فعالین ستاد میر حسین موسوی بود و در همان سال و در روزهای فتنه هم با برخی فعالیت های ضد نظام، اقدام به تشویش اذهان عمومی نموده بود، حال و پس از گذشت بیش از پنج سال از آن روزها هنوز هم دست از تفکرات باطل خود نکشیده است و اثری از ندامت و تغییر روش در رفتار وی مشاهده نمی شود.

جای سوال است کسانی که با هدف خدمت به مردم، در نهاد مهمی همچون فرمانداری به کار گرفته می شوند و تعهد می کنند که فقط به فکر دغدغه های مردم باشند که به قول خودشان در یکی از متن های منتشر شده که نوشته بود: «تفکر اصلاح طلبی برمبنای درود بر مخالف است»، چگونه به انتخاب مردم و حضور میلیونی آنها در یوم الله ۹ دی بی توجهی و بی احترامی کرده و حضورشان را به سخره می گیرند.

در قسمتی دیگر از مطالب این کارمند فرمانداری آمده است که:« این چه حماسه ای است که با حماسه کربلا مقایسه می شود و چند صباحی نگذشته از ذهن های همین نسل و همین مردم به فراموشی سپرده می شود. در حالی که کربلا با گذشت ۱۴۰۰ سال ماندگار است».

باید از این کارمند دولتی پرسید که واقعا امکان دارد که این حضور میلیونی مردم را کتمان کرد و قابل اغماض گرفت که شما قائل به فراموشی زود هنگام آن هستید و چگونه با صراحت از فراموشی یوم الله اکبر ۹ دی قلم رانده اید و با اذهان عمومی بازی کرده اید.

 در ادامه توهین های وقیحانه این فرد در مورد حماسه ۹ دی آمده است که « دوم خرداد چون نوری در تاریخ ملت و همچون زخمی کاری بر دل سیاه معاندین ماندگار و ریشه دار است اما ۹ دی عملا برای ملت فراموش می شود، گرچه تمام رسانه ها در این مدت در اختیار یاران نهم دی نتوانست این واقعه ساختگی را ثبت نماید!!؟»

گفتار نسنجیده این مسئول بیانگر این موضوع است که وی و هم طیفانش، حماسه عظیم ۹ دی که بر خواسته از اعتقاد مردم و دفاع یکپارچه امت حزب الله از ولایت فقیه و نمود عینی اسلام بود را فراموش شدنی می دانند اما جریان دوم خرداد که برخواسته از افکار انسان جایز الخطاست را پا بر جا می داند و در وهله دوم این حماسه عظیم را مختص یاران نهم دی و گروهی خاص می داند و بالاتر از همه مخالف فرموده مقام معظم رهبری "حماسه ای که جوشیده از فطرت پاک مردم شریف ایران" بود را ساختگی تلقی می کند.

در بخش دیگری از متن این فرد آمده است که:« کسی که ۸ سال به ناحق رییس جمهور این کشور و زیر ساخت ها را در همه زمینه ها ۸۰ سال عقب و…کشید»

جای تأسف دارد چنین کسانی زمام امور مملکت را به دست گرفته اند که به صراحت انتخابات که یکی از افتخارات این نظام بوده است را مسخره می کنند و به راحتی در شبکه های اجتماعی به تبلیغ عقاید باطل خود می پردازند.

در قسمتی دیگر از مطالب منتشر شده آمده است که:" در آستانه ۹ دی هستیم، نخست فرا رسیدن این روز را که بازخوانی خاطرات تلخ استثمار ملت. تحقیر ملت و روز فریب ملت بود را به غفلت زدگان جامعه تسلیت عرض می کنم.

حقیقتا به تعبیر من تدارک دیدن سناریو ۹ دی و اغفال نمودن بخشی از جامعه و مسدود نمودن هوای پاک واقعیت با پاشیدن سموم دروغ و تزویر و ظلم و نیز تزریق ویروس های آلوده به اندیشه کودکان و نوجوانان ملت خود بی شباهت به بمباران شیمیایی شهر حلبچه عراق صدام جانی نبود. آنجا صدام ظالم و مستبد معلوم الحال بخشی از ملت خود را قتل نفس نمود اما در کشور ما سران مبلغ و مروج اصول و ارزش های دینی و انقلابی و دولت اسلامی با رویه عدالت محوری با ابزار رسانه به اصطلاح ملی، کشور و ملت خود را بی رحمانه مسموم نمود با دروغ. تهمت و افترا و سلب آگاهی آنان نیز که قویتر بودند سم برآنان کارساز نشد محصور، مصدوم یا از حقوق حقه محروم و مظلوم نمود. گرچه هیچ دروغی پنهان نمی ماند و وقایع بی ریشه و بدون پشتوانه در هیچ تاریخی ماندگاری و پایداری ندارد. اما به نظر من هر آن کس که سم بر درک و اندیشه او کارساز و اثر گذار نبوده است وظیفه دارد همچون طبیب و امدادگر و بهیاری بخشی ار سلامت اندیشه خود را به همنوعان و هموطنان مسموم خود تزریق و اهدائ نماید وبی تردید کودکان و نوجوانان آسیب پذیر بیشتر به کمک شما نیاز دارند و در این هوای پاک شده و نیمه آزاد لحظه لحظه فرصت ها را از دست ندهیم و به هر طریق ممکن یاری رسان هموطن و جامعه مسموم شده خود باشیم."

 

باید از این مسئول روابط عمومی پرسید که استثمار ملت را رفتار و گفتار سران فتنه باعث شد یا حماسه ۹ دی؟

آیا این رفتارهای سران فتنه و کشاندن مردم به بهانه واهی تقلب فریب ملت بود یا حماسه بزرگ ۹ دی؟

همچنین باید پرسید که منظور شما از "سران مبلغ و مروج اصول و ارزش های دینی و انقلابی و دولت اسلامی با رویه عدالت محوری با ابزار رسانه به اصطلاح ملی" کیست؟ ولی با این تفاسیر وی معلوم می شود که وقاحت و بی شرمی خود را به جایی رسانده است که مقام معظم رهبری را هم ردیف صدام حسین ملعون می داند و فتنه ۸۸ را مدلی از بمباران شهر حلبچه عراق بر می شمارد.

خط قرمز و فصل الخطاب مقام معظم رهبری است معظم له مرتب در خصوص فتنه ۸۸ تذکر داده و فرموده اند:« در این فتنه می خواستند ریشه های نظام را بزنند»، و با این بیان حجت را بر هر تحلیلگری تمام کردند، چه شده است که پس از ۵ سال بازمانده های آن فتنه ننگین سر برآورده اند و در فضایی که در این دولت به دست آورده اند بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قلم می رانند.

به نظر می رسد این شخص در حماسه ۹ دی و حضور دهها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)  و رهبر معظم انقلاب اسلامی روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و فروزان شدن شعله های بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه ۸۸ در کنج عزلت به سر می برده است وگرنه اگر آن روز با این افکارش در سیل خروشان ملت قرار می گرفت قطعا غرق می شد.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*