۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استخر » دیلم » صالحی فرد
  • شناسه : 266418
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
  • 1693 بازدید
  • ارسال توسط :
استخر دیلم پروزه ای که پس از سه سال شروع کار، ۲۰درصد پیشرفت داشته است
استخر دیلم پروزه ای که پس از سه سال شروع کار، ۲۰درصد پیشرفت داشته است

استخر دیلم پروزه ای که پس از سه سال شروع کار، ۲۰درصد پیشرفت داشته است

با توجه به حوادث هرساله در سواحل کشور در خصوص غرق شدگی و اهمیت مقوله شنا و آموزش شنا به شهروندان، استخر دیلم به همت مسئولان شهرستان در سال ۹۱ کلنگ زنی شد.

به گزارش "عصر ديلم"، با توجه به حوادث هرساله در سواحل کشور در خصوص غرق شدگی و اهمیت مقوله شنا و آموزش شنا به شهروندان، استخر دیلم به همت مسئولان شهرستان در سال ۹۱ کلنگ زنی شد.
با گذشت ۳ سال از شروع این پروژه و پیشرفت فیزیکی کم آن بر آن شدیم تا علت را جویا شویم که اولین نکته قابل تامل این پروژه  پیشرفت ۲۰ درصدی آن بود. به سراغ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفتیم تا علت و موانع اجرای پروژه را پیدا کنیم.
صالحی فرد در خصوص مشخصات کلی طرح گفت: این پروژه در سال ۹۱ با اعتبار مصوب ۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر با زیر بنای حدود ۲۵۰۰ متر اغاز شد.  از مهم ترین موانع پیشرفت این پروژه تخصیص اعتبار لازم جهت اجرا می باشد. از کل اعتبار مصوب این طرح تنها ۸۵ میلیون تومان تخصیص داده شده است.
وی درخصوص اعتبار پروژه گفت: هرساله اعتبار محدودی از منابع شهرستان در اختیار ما قرار می گیرد که با توجه به برآورد مالی ما از پروژه اعتباری حدود ۵ میلیارد تومان جهت اتمام پروژه نیاز است. قرار داد اولیه ما با پیمانکار پروژه ۲/۴۲۰/۰۰۰ تومان بوده است که با گذشت سه سال از آن و رشد تورم در جامعه این مبلغ در حال حاضر به بیش ۵ میلیارتومان رسیده است.
وی در پایان تصریح کرد: از زحمات شبانه روزی و بی دریغ معاون عمرانی فرمانداری سپاسگزارم که همواره در پیشبرد پروژه پشتیبان و همراه ما بودند.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*