۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 301339
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • 703 بازدید
  • ارسال توسط :
جزئیات توسعه راه های دیلم
جزئیات توسعه راه های دیلم

جزئیات توسعه راه های دیلم

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم از اختصاص 890 میلیارد ریال اعتبار به منظور توسعه و ایمن سازی راه های این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر دیلم،  سید ابوالحسن علوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم گفت: پروژه محور دیلم – گناوه به طول ۲۵ کیلومتر بااعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال از مهم ترین پروژه های این شهرستان است.

وی افزود: احداث کمربندی و اتوبان دیلم – هندیجان، ادامه اتوبان دیلم- بهبهان و بهسازی محور دیلم – گوره به گچساران از مهم ترین طرح های درد است اقدام در این شهرستان است.

علوی اظهار کرد: بهره برداری از سه کیلومتر بزرگراه دیلم – بهبهان بااعتبار ۴۰ میلیارد ریال و بهسازی و روکش آسفالت راه های اصلی بااعتبار ۵۰ میلیارد ریال برای نگهداری راههای ملی انجام شده است.

وی تصریح کرد: ۳۰۰ میلیارد ریال نیز برای اصلاح پیچ های خطرناک و تعریض پل های محور گوره – دیلم – گچساران و ۵۰ میلیارد ریال نیز اصلاح و حذف پیچ های خطرناک محور دیلم – بهبهان که در مرحله خاک ریزی است از دیگر پروژه های مهم است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیلم افزود: ۲۰ میلیارد ریال نیز برای احداث و روکش راههای روستایی تخصیص داده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*